سه شنبه 11 شهريور 1393  | English
09
مدیر جدید بخش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران منصوب شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی، شهریار رهنما را به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است، "امید است ضمن برقراری تعامل موثر با بخش های مختلف اداره ی مرکزی و بخش های ذیربط در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جهت توسعه و ت... ادامه »
09
انتصاب معاون آموزشی و توسعه ی منابع انسانی  و مشاور آموزشی- پژوهشی کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران با صدور احکامی جداگانه دکتر محمدرضا سهرابی را به سمت معاون آموزشی و توسعه ی منابع انسانی و دکتر شهین واعظی را به سمت مشاور در حوزه ی آموزشی- پژوهشی کانون زبان ایران منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم هاشمی به تغییراتی که در ساختار اداره مرکزی و مراکز استانی کانون زبان ایران ... ادامه »
08
حاجیان زاده: </br>کانونی بودن به مراتب مهم‌تر از کارمند بودن است
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز کارمند برگزار شد با بیان این مطلب که کانونی بودن به مراتب مهم تر از کارمند بودن است افزود: مجموعه‌ی کارکنان کانون مانند یک خانواده با هم هم‌دل هستند؛ ما اگر چه کارمند هستیم اما در کنار هم، خانواده‌ه ای را تشکیل داده‌ایم و دل&zwnj... ادامه »
05
برنامه زمانبندی پرداخت شهریه و نام نویسی پاییز 93
چکیده: جهت دانلود برنامه زمانبندی پرداخت اینترنتی شهریه و همچنین نام نویسی اینترنتی ترم پاییز 93 اینجا کلیک کنید.
04
روز کارمند گرامی باد
چکیده: امروز ،چهارم شهریور ماه، روز کارمند نامگذاری شده است؛ روز تجلیل از انسان های شایسته ای که تمام تلاش خود را برای انجام وظایف، مسئولیت ها و حفظ حقوق مردم به کار می گیرند و هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته ی تقدیر و قدردانی است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و... ادامه »
03
مراسم معارفه‌ی مدیر کانون زبان استان کرمانشاه برگزار شد
چکیده: مراسم معارفه‌ی یوسف میرزایی تبار، مدیر کانون زبان استان کرمانشاه با حضور رضا موزونی، مدیر کل کانون پرورش فکری استان، رضا لیاقی، معاون اداری – مالی، علیرضا ایمانی، مدیر امور اداری و جمعی از کارکنان و مدرسان مراکز آموزشی استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتدای این مراسم موزونی ضمن ارائه‌ی ... ادامه »
02
مدیر کل کانون پرورش فکری استان آذربایجان شرقی منصوب شد
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین جواد لطف الله پور هشترودی را به سمت مدیر کل کانون پرورش فکری استان آذربایجان شرقی منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، حجت الاسلام جواد لطف الله پور متولد سال 1344 در شهرستان هشترود و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. وی تاکنون 4... ادامه »
29
اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره ی تک پودمان تربیت مدرس زبان انگلیسی
چکیده: اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره ی تک پودمان تربیت مدرس زبان انگلیسی کانون زبان ایران اعلام شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، پذیرفته شدگان می توانند برای ثبت نام از تاریخ هشتم تا 22 شهریور ماه به نشانی www.ilireg.ir مراجعه و در این تک پودمان ثبت نام نمایند. گفتنی است، در این دوره تعداد 20 نفر بر اساس رتبه پذیرفته شده اند و اسامی تعد... ادامه »
25
مدیرعامل کانون تاکید کرد:</br>توجه به نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه‌ی ارزشمند در کانون
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفری دوروزه به استان کردستان بار دیگر بر اهمیت توجه به نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه ارزشمند در کانون تاکید کرد و گفت: مدیریت سازمانی باید از تبعیض جلوگیری و تلاش کند هرگونه امتیاز و مزایای شغلی به صورت عادلانه در اختیار کارکنان قرار بگیرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش... ادامه »
25
آزمون ورودی دوره‌ی "تک پودمان تربیت مدرس زبان انگلیسی" برگزار شد
چکیده: آزمون ورودی دوره‌ی تک پودمان تربیت مدرس زبان انگلیسی کانون زبان ایران در مرکز آموزشی شهرک قدس برادران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این آزمون 91 نفر از تهران و سایر استان ها ثبت نام کردند و اسامی پذیرفته شدگان در تاریخ یکم شهریور ماه از طریق سایت کانون زبان ایران اعلام خواهد شد. بنابراین گزارش، دکتر سید محمدرضا هاشمی، ... ادامه »
صفحه 1 از 105اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين