شنبه 10 آبان 1393  | English
08
پيام تسليت به مناسبت درگذشت همكار عزيزمان سركار خانم عشرت صادقي نيك
چکیده: انا لله و انا اليه راجعون با نهايت تاسف و تأثر درگذشت ناگهاني همكار عزيزمان سركار خانم عشرت صادقي نيك را به خانواده محترم آن مرحومه،كليه همكاران، مدرسان و زبان آموزان گرامي تسليت عرض مي نماييم. از خداوند بزرگ براي آن سفر كرده غفران واسعه الهي و براي كليه بازماندگان محترم صبري جميل و اجري جزيل را مسئلت مي نماییم. روحش شاد و يادش گرامي باد.
06
انتصاب مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی مجتبی دانشور را به سمت مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، حاجیان زاده در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده است که وی با همکاری شورای مرکز آفرینش‌ها بتواند با بهینه سازی فعالیت‌ها و فضاهای مجموع... ادامه »
05
انتصاب مسئول بخش پژوهش های کاربردی کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، طی حکمی نفیسه فضلی را به سمت مسئول بخش پژوهش های کاربردی کانون زبان ایران منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: "امید است با برقراری تعامل موثر با بخش های ذیربط و مراکز آموزشی وظایف محوله را به نحو احسن به انجام رسانید." گفتی است فضلی در رشته برنامه ریزی توسعه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت... ادامه »
04
اعلام اسامی برندگان مسابقه "بادباک امید، شادی، دانش، آرامش"
چکیده: اسامی برندگان مسابقه "بادبادک امید، شادی، دانش، آرامش" که همزمان با هفته ملی کودک برای زبان آموزان گروه سنی کودک برگزار شده بود اعلام گردید. کانون زبان ایران به منظور قدردانی از همه افرادی که در این مسابقه شرکت کرده اند به رسم یادبود هدیه ای به همه این عزیزان تقدیم می کند. اسامی شرکت کنندگان در این مسابقه به شرح زیر است: ... ادامه »
03
تقدیر از مدیر بازنشسته بخش جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران
چکیده: در مراسمی با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزشی و توسعه منابع انسانی، دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی، رضا لیاقی، معاون اداری – مالی، شهریار رهنما، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از مدیران و کارکنان کانون زبان ایران، از شراره یعقوبی مدیر بازنشسته بخش جذب و تربیت مدر... ادامه »
03
مهلت ثبت نام در آزمون بین المللی DELE تمدید شد
چکیده: از سوی موسسه سروانتس، مهلت ثبت نام در آزمون بین المللی DELE و تکمیل مراحل آن تا یکشنبه، چهارم آبان ماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند به سایت www.ilireg.ir مراجعه نمایند.
27
نشست کارشناسان معاونت پژوهش و برنامه ریزی کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: نشست کارشناسان معاونت پژوهش و برنامه ریزی کانون زبان ایران با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی و جمعی از کارشناسان کانون زبان ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این نشست پیرامون برنامه های شش ماه دوم سال 93 در حوزه معاونت پژوهش و برنامه ریزی و همچنین رویکرد... ادامه »
26
زبان آموز مرکز آموزشی لنگرود دارفانی را وداع گفت
چکیده: ابوالفضل خانه زرین، زبان آموز سطح EL3 مرکز آموزشی لنگرود دارفانی را وداع گفت. دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران با ارسال پیامی درگذشت ابوالفضل خانه زرین را به خانواده وی تسلیت گفت.  در متن این پیام آمده است: "بدینوسیله درگذشت فرزند دلبندتان که مجموعه ی کانون زبان ایران را نیز متاثر ساخت تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان... ادامه »
23
همزمان با روز جهانی نابینایان</br>تقدیر از کارمند روشندل دفتر مرکزی کانون زبان ایران
چکیده: همزمان با روز جهانی نابینایان وعصای سفید با اهدای لوح تقدیر از سوی علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از زحمات و تلاش های آلبرت مسیحی میرزاخانیان، کارمند روشندل دفتر مرکزی کانون زبان ایران تقدیر به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این دیدار که با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، م... ادامه »
20
مسابقه "هفته ملی کودک"
چکیده: کانون زبان ایران در نظر دارد به مناسبت هفته ملی کودک مسابقه ای برای زبان آموزان گروه سنی کودک و نوجوان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار نماید. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه لازم است در گروه سنی کودک سی دی دو زبانه "هی، با من دوست می شوی"، در گروه سنی نوجوان سی دی دو زبانه " یکی بود" و در گروه سنی کودک و نوجوان سی دی دو زبانه "این هم پول م... ادامه »
صفحه 1 از 109اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين