چهارشنبه 03 ارديبهشت 1393  | English
02
انتصاب مشاور رئیس کانون زبان ایران در "امور آموزش نیروی انسانی"
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران طی حکمی دکتر محمد نبی کریمی را به سمت مشاور خود در "امور آموزش نیروی انسانی" منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در مراسمی که ساعاتی پیش برای معرفی دکتر کریمی در دفتر مرکزی کانون زبان برگزار شد هاشمی ضمن معرفی وی بیان کرد: بررسی های کارشناسی نشان می دهد که کانون زبان ایران در حوزه ی آموزش... ادامه »
02
اسامی برندگان "مسابقات نوروزی" اعلام شد
چکیده: اسامی برندگان مسابقات "نقاشی نوروزی"، "عکاسی نوروزی"، "شعر نوروزی" که به مناسبت عید نوروز برگزار شده بود، اعلام شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران در بخش " عکاسی نوروزی " به ترتیب مریم عبدالله زاده، مدرس مرکز آموزشی یزد، سجاد طالبی، مدرس مرکز آموزشی اصفهان و سید علی اکبر ابطحی، سرپرست مرکز آموزشی امیرکلا مقام های اول تا سوم و در بخش "شعر نو... ادامه »
31
گرامیداشت روز زن در دفتر مرکزی کانون زبان ایران
چکیده: امروز یکشنبه 31 فروردین ماه، به مناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و زن از کارکنان خانم مجموعه کانون زبان ایران در اداره مرکزی قدردانی به عمل آمد. گزارش تصویری این مراسم را می توانید در گالری تصاویر مشاهده نمایید.
31
وزیر آموزش و پرورش در مراسم بزرگداشت مقام زن:</br>خانم ها در مدیریت دقیق تر، حساس تر، مسئولیت پذیر تر و در یک کلمه مدیرترند
چکیده: دکتر علی اصغر فانی دیروز در مراسم بزرگداشت مقام زن که در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد با تبریک خجسته میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و حضرت امام خمینی(ره) بر حضور جدی دفتر امور زنان و خانواده این وزارتخانه برای برنامه ریزی های لازم تاکید کرد و افزود: اولین حوزه که این دفتر باید در آن حضور جدی داشته باشد، پی... ادامه »
30
میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن گرامی باد
چکیده: امروز روز میلاد گرامی ترین گوهر وجود است؛ روزی که خورشید وجود فاطمه (س) جهان را روشن ساخت و زمین خاکی قدری از ظلمت مادی بیرون آمد و نور آسمانی را در خود دید. روابط عمومی کانون زبان ایران، سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن را به تمامی بانوان کانون زبان ایران تبریک و تهنیت می گوید.
25
مشاوران جدید مدیر عامل کانون پرورش فکری منصوب شدند
چکیده: در شش حکم جدید، مشاوران مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شدند تا تشکیل شوراهای سیاست گذاری و اتاق های فکر کانون وارد مرحله ی تازه ای شود. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این حکم‌ها که به امضای علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون رسیده است، دکتر حسین اسکندری به عنوان مشاور پژوهشی و آموزشی، مح... ادامه »
20
چکیده: علی گنج کریمی، مشاور مدیرعامل و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران طی حکمی حسین کرمانی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی حکیمیه منصوب کرد. در این حکم ایشان برنامه ریزی و دقت در اجرای برنامه ها، زمانبندی مدبرانه، ارتقاء تعداد زان آموزان با عنایت به موقعیت مناسب این مرکز، تعامل و مشارکت با مدرسان  و کارکنان، حسن رفتار با همکاران... ادامه »
19
انتصاب مدیر کل جدید کانون پرورش فکری استان گلستان
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی عبدالرحیم سیفی استرآبادی را به سمت مدیر کل کانون پرورش فکری استان گلستان منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، سیفی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و در آخرین مسئولیت خود به عنوان مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان فعا... ادامه »
18
انتصاب سرپرست جدید کانون پرورش فکری استان خراسان رضوی
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکم جدیدی محمود سلیمانی کاریزمه را به عنوان سرپرست کانون استان خراسان رضوی منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، حاجیان زاده اسفندماه سال گذشته فرشید فلاح لاله زاری را با صدور حکمی به مدیر کلی کانون این استان منصوب کرده بود اما با درخواست علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد... ادامه »
17
در دومین روز کاری کانون در سال93 صورت گرفت</br>گردهمایی کارکنان دفتر مرکزی کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران در دومین روز کاری کانون زبان ایران در سال 93 با کارکنان دفتر مرکزی دیدار و گفت و گو کرد و فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به آن ها تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم هاشمی ضمن تشکر از کارکنان کانون زبان در همه ی حوزه ها، به طور ویژه از همکاران دفتر مرکزی به خاطر همکاری های ع... ادامه »
صفحه 1 از 97اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين