جمعه 12 تیر 1394  | English
09
استاد پیشکسوت کانون زبان ایران دارفانی را وداع گفت
چکیده: دکتر سید مسعود کیمیاگر از اساتید پیش کسوت کانون زبان ایران در سال های 61 تا 65  و استاد پیشکسوت تغذیه بر اثر بیماری در سن 71 سالگی دارفانی را وداع گفت. روابط عمومی کانون زبان ایران مصیبت وارده را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن مرحوم مغفرت و  برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.
08
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران طی حکمی بهرام جسور اجیرلو را به عنوان مسئول مرکز آموزشی پارس آباد منصوب کرد. روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک، آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای ایشان دارد.
07
چکیده: با برگزاری جلسه ای در استان خراسان جنوبی راهکارهای "کیفیت بخشی و مشتری مداری" در این استان بررسی شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، در این جلسه که با حضور طاهره دلاوریان، سرپرست کانون زبان استان و مسئولان مراکز آموزشی بیرجند و قاین و کارکنان مرکز آموزشی بیرجند برگزار شد، موضوعاتی همچون رفتار مناسب با مشتری و برخورد با مشتر... ادامه »
06
انتصاب مدیر کل کانون پرورش فکری استان خوزستان
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان طی حکمی غلامرضا شنبدی را به عنوان مدیر کل جدید کانون پرورش فکری استان خوزستان و جایگزین عبدالنبی شاکریان منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری، شاکریان، مدیرکل باسابقه کانون استان از سال 1367 این مسئولیت را بر عهده گرفت، وی در سال‌های نخست مدیریت که مر... ادامه »
02
اعلام زمان مراسم قرعه کشی مسابقه‌ی "روزی که ما شکفتیم"
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران به اطلاع می رساند مراسم قرعه کشی مسابقه‌ی "روزی که ما شکفتیم" همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر برگزار می گردد. علاقه مندان و شرکت کنندگان در مسابقه‌ی "روزی که ما شکفتیم" می توانند از طریق سایت کانون زبان ایران از نتایج این مسابقه مطلع گردند.
02
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه ناهید شاهوردی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی شهریار خواهران، زهرا دهقانی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی رازی مشهد و سعید یزدانی پارسا را به سمت مسئول مرکز آموزشی نیشابور منصوب کرد. روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک، آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای این عزیزان دارد.
01
چکیده: جلساتی با محوریت "کیفیت بخشی و مشتری مداری" در استان های سمنان، زنجان و کرمانشاه با حضور مدیران کانون زبان این استان ها و جمعی از کارکنان و مدرسان آن ها برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این جلسات موضوعاتی همچون انواع مشتری، نحوه‌ی ارتباط با مشتری، آن چه مشتریان می خواهند، تعامل مثبت و سازنده جهت رضایتمندی مشتری، توجه به فض... ادامه »
30
راه اندازی آزمایشی بخش کتابخانه‌ی دیجیتال در سامانه‌ی کارشناسان و مدرسان
چکیده: با فعال شدن بخش کتابخانه‌ی دیجیتال در سامانه‌ی کارشناسان و مدرسان کانون زبان ایران، امکان دسترسی کارشناسان و مدرسان به مجموعه‌ای غنی از کتاب های الکترونیکی فراهم شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این بخش با جستجو بر اساس عنوان، نویسنده، ناشر، سال نشر، ISBN و یا موضوع می توان به متن کامل بیش از 500 جلد کتاب تخصصی در موضوع... ادامه »
30
"کیفیت بخشی و مشتری مداری" سرلوحه‌ی فعالیت ها در مراکز آموزشی استان گلستان
چکیده: امیر حسین غریب، مدیر کانون زبان استان گلستان در جلسه ای با حضور مدیران و کارکنان مراکز آموزشی این استان به تبیین رویکرد کیفیت بخشی و مشتری مداری در کانون زبان ایران پرداخت. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتدای این جلسه غریب ضمن تعریف انواع مشتری، ابعاد ده گانه کیفیت خدمات را شامل ظاهر و امکانات؛ قابل اطمینان بودن؛ پاسخگویی؛ لیاقت، تبحر... ادامه »
30
فرماندار یزد: اعتماد خانواده ها به مجموعه کانون زبان استان  یک سرمایه اجتماعی است
چکیده: در نشست مشترک فرماندار یزد، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و مدیر کانون زبان استان یزد که در محل کانون زبان استان صورت پذیرفت، فرماندار یزد اعتماد خانواده های یزدی به مجموعه کانون زبان استان را یک سرمایه‌ی اجتماعی دانست و برند علمی- آموزشی کانون زبان ایران را با توجه به ضرورت رویکرد یادگیری زبان در دنیای امروز، دارای اعتبار ق... ادامه »
صفحه 1 از 126اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین