دوشنبه 13 مهر 1394  | English
13
مسابقه‌ی نقاشی "دنیا با لبخند کودکان زیباست"</br>نقاشی‌تان را به واقعیت تبدیل کنید
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با هفته‌ی ملی کودک، مسابقه‌ی نقاشی با موضوع "دنیا با لبخند کودکان زیباست" را ویژه‌ی زبان آموزان گروه کودکان و بازدیدکنندگان از غرفه کانون زبان ایران در نمایشگاه هفته ملی کودک برگزار نماید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، بر این اساس زبان آموزان کودک می توانند نقاشی های خود را تا... ادامه »
13
انتصاب سرپرستان و مسئولان جدید مراکز آموزشی
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه محمد ابراهیم احمدی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی علی آباد کتول، بهرنگ حسین تبار قاسم آباد را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی لنگرود، زهرا بیگم بهشتی شیرازی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی قزوین، معصومه عباسی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی سعادت آباد تهران و سوده شکری را به عنوان مسئول مرکز... ادامه »
12
حضور کانون زبان ایران در نمایشگاه هفته ملی کودک
چکیده: نمایشگاه هفته ملی کودک با شعار "دنیا با لبخند کودکان زیباست" از تاریخ 15 تا 21 مهرماه برگزار می شود و کانون زبان ایران در این نمایشگاه حضور دارد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، پیش ثبت نام مراکز آموزشی کودکان، حضور کارشناسان و مدرسان کانون زبان جهت مشاوره در غرفه، مسابقات سرگرم کننده و متنوع برای کودکان و نوجوانان و... از جمله بر... ادامه »
12
آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی مدرسان و کارکنان قرارداد داخلی
چکیده: کانون زبان ایران در نظر دارد جهت بیمه‌ی تکمیلی مدرسان و کارکنان قرارداد داخلی در سال 95-94 با بیمه‌ی ایران قرارداد منعقد نمایند. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، داوطلبان لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام به مسئولان مراکز آموزشی مراجعه نمایند.
11
زمین زیبا و گاهی خشمگین
چکیده: در این شماره سفری داریم در گوشه و کنار سیاره­ای که بر روی آن زندگی می کنیم. سیاره ای که با سرعتی سرسام آور در فضای بی کران در حال حرکت است، بی اینکه ساکنینش کوچکترین حرکتی احساس کنند. اما درون این سیاره زیبا،  نیروهای عظیم و پیچیده­ای وجود دارند. نیروهایی که هم باعث تغییرات مهم و حیاتی برروی کرۀ زمین شده­اند و هم گاهی اوقات تبدیل به نیروهایی ... ادامه »
11
آب، مایۀ حیات
چکیده: این روزها بحث کم آبی در ایران بسیار داغ و جدی است. ولی بحران کم آبی بحرانی جهانی است. بسیاری از مردم در نقاط گوناکون زمین هم اکنون با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.  سیاره ای که بیش از هفتاد درصدش را آب تشکیل می دهد، در بسیاری از مناطق با بحران آب روبرو است. تغییرات اقلیمی و آب و هوایی از یک سو و استفاده بی رویۀ بشر از منابع آبی از عوامل مهم... ادامه »
11
ورزش فکری
چکیده: در این شماره مطالبی خواندنی و جذاب دربارۀ عملکرد مغز و هوش انسان می خوانید. این شماره پر از  سرگرمی­های فکری برای تقویت هوش و البته زبان انگلیسی شما است. پس اگر می خواهید کمی ورزش و نرمش فکری داشته باشید، خواندن این نشریه را شروع کنید. فراموش نکنید مظالب جذاب و خواندنی این شماره را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.
11
یادگیری موفق
چکیده: این شمارۀ نشریه به کمک شما می آید تا بتوانید در یادگیری درس ها موفق­تر باشد. زمان بندی مناسب و کسب مهارت های یادگیری آن چیزی است که شما به آن احتیاج دارید. پس هر چه زودتر مطالعه این شماره را آغاز کنید! بارگیری فایل های صوتی مجله
11
دنیای خوراکی ها
چکیده: نشریه ما وارد 9 سال انتشار خود شده است. بیایید به همین مناسبت با هم به سفر برویم! ولی نه یک سفر معمولی، بلکه سفری به دنیای غذاها. شما چقدر با این دنیا آشنایی دارید؟ بارگیری فایل های صوتی مجله
08
هجدهمین شماره‌ی نشریه نمای نزدیک منتشر شد
چکیده: به همت روابط عمومی کانون زبان ایران، شماره‌ی هجدهم نشریه‌ی نمای نزدیک (خبرنامه روابط عمومی کانون زبان ایران) منتشر شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این شماره‌ی نشریه مطالبی از قبیل: گفت و گویی با مدیر کانون زبان استان آذربایجان شرقی، روز ملی شعر و ادب، گزارشی از برگزاری دوره‌ی تخصصی تابستانه Research Summer School،... ادامه »
صفحه 1 از 133اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین