چهارشنبه 01 مرداد 1393  | English
01
داستان گويي و داستان خواني
چکیده: داستان گويي و داستان خواني از مهمترين ويژگي هاي بشري است. شايد نسل امروز كمتر فرصت داشته باشد تا با خواندنداستان هاي فولكلور به اهميت و جايگاه آنها پي ببرد، داستان هايي كه سينه به سينه در طول صدها و هزاران سال در مسير تاريخ بشر به صورت شفاهي جريان داشته است تا براي ما ميراثي گرانبها از گذشتگان باقي بگذارد. براي ما كه امروز در اقيانوسي از ... ادامه »
01
چشم از توپ بر ندارید</br> مروری بر جام جهانی
چکیده: تابستان داغ امسال با جام جهاني داغ تر هم شد ولي حالا كم كم تب جام جهاني در حال فروكش كردن است. جام جهاني بيستم تمام شد و حالا فرصت خوبي است براي مرور همه اشك ها و لبخندها، غم ها و شادي ها و همه حسرت ها.  در اين شماره خلاصه اي از تاريخچه جام جهاني از ابتدا تا كنون را براي شما آماده كرده ايم. صفحات ويژه اين شماره هم اختصاص به حضور... ادامه »
01
ورزش کنید: عقل سالم در بدن سالم است
چکیده: تابستان فرا رسيده است. اكنون مي توانيم آزادانه به بازي و استراحت و تفريح بپردازيم. خواندن مجله هم يك نوع تفريح است. در اين شماره به انواع ورزش ها پرداخته ايم و كمي با ورزش شوخي كرده ايم. مجله را كه ورق بزنيد به صفحاتمربوط به جام جهاني هم ميرسيد كه ...!!! به هر حال اين تابستان هم هوا داغ است و هم تب فوتبال!
01
بیایید تفریح کنیم!
چکیده: در فصل داغ تابستان بچه ها به دنبال پر كردن ساعات فراغت خود هستند. با ورق زدن اين شماره Seesaw ايده هاي جالبي در مورد بازي هاي مختلفي كه مي توانند فرزندانمان را سرگرم كرده و لحظات خوشي را براي آنها فراهم كند، پيدا مي كنيد. و شايد حتي در اين بازي ها و فعاليت هاي مختلف معرفي شده در اين شماره خودمان نيز شركت كنيم!
31
مسابقه‌ی "نامه ای به کودکان غزه"
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد در آستانه ی فرارسیدن "روز جهانی قدس" و به منظور ابراز همدردی با کودکان مظلوم غزه، مسابقه ای تحت عنوان " نامه ای به کودکان غزه" برگزار نماید. زبان آموزان کانون زبان ایران در سراسر کشور در مقاطع نوجوانان و بزرگسالان برای شرکت در این مسابقه  می توانند، نامه ای حداقل در سه سطر با مضمون همدردی با کودکان غزه... ادامه »
29
بازدید رئیس کانون زبان ایران از مراکز آموزشی تهرانپارس و شهرک قدس
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، به همراه دکتر شهین واعظی، معاون آموزش و نوآوری، رضا لیاقی، معاون اداری – مالی، دکتر محمد نبی کریمی، مشاور در امور آموزش نیروی انسانی و علیرضا ایمانی، مدیر امور اداری از مراکز آموزشی تهرانپارس و شهرک قدس بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هاشمی ضمن بازدید از مراکز خواهران و برادرا... ادامه »
29
انتصاب مدیر کل جدید کانون استان همدان
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی سید محمدرضا جوادی را به سمت مدیر کل کانون استان همدان منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، جوادی متولد سال 1348 است و طی سال‌های خدمت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، مسوولیت‌هایی مانند سرپرست مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی فرهنگ وهنر استان، ... ادامه »
25
آغاز ثبت نام آزمون ورودی دوره ی "تک پودمان تربیت مدرس زبان انگلیسی"
چکیده: كانون زبان ايران با همكاري دانشگاه جامع علمي-كاربردي اقدام به برگزاري دوره‌ی تك پودمان تربيت مدرس زبان انگليسي (دوره‌ی تكميلي بين سطوح تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد) ويژه‌ی دبيران زبان و ديگر علاقه مندان به آموزش زبان انگليسي نموده است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آزمون ورو... ادامه »
25
معرفی مدیر کل جدید کانون استان ایلام
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی حبیب الله بخشوده را به سمت مدیر کل کانون پرورش فکری استان ایلام منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بخشوده دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و از مهمترین سمت های پیشین او می توان به کارشناس ادبی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ا... ادامه »
22
مدیر عامل کانون پرورش فکری از مرکز آموزشی بندرعباس بازدید کرد
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همراه محسن فضلی معاون فرهنگی و محسن حموله مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل و ناهید سلیمانی احمدی مدیرکل کانون استان از مرکز آموزشی بندرعباس بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این بازدید پروین پشت کوهی، معاون کانون زبان در استان هرمزگان گزارشی را پیر... ادامه »
صفحه 1 از 103اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين