سه شنبه 05 خرداد 1394  | English
04
زبان آموزان شیرازی در برنامه "پرپرک"
چکیده: زبان آموزان گروه سنی کودک مراکز آموزشی شیراز در برنامه‌ی "پرپرک" صدا و سیمای مرکز فارس حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در برنامه پرپرک، که به صورت زنده از سیمای مرکز فارس پخش می شود، مجری در نقش یک نویسنده رمان کودک با نام نویسا ظاهر می شود و داستان هایی را با کمک بازیگران برای بچه ها تعریف می کند. در این برنامه، هرهفته به... ادامه »
04
تجلیل از مدرس جانباز مرکز آموزشی یزد
چکیده: همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، از محمد رضا فلاح، مدرس مرکز آموزشی یزد تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، فلاح از مدرسان با سابقه بخش بزرگسالان مركز آموزشي يزد است؛ وی در سال 1365 وقتي دانش آموز كلاس سوم راهنمايي بود به جبهه مي رود و در 19 دي ماه همان سال در عمليات كربلاي 5 آسيب مي بيند. روابط عمومي كان... ادامه »
03
هنر خوشنویسی
چکیده: خوشنویسی یکی از میراث های گرانقدر و کهن بشری است؛ توجه بشر به نوشتن و اهتمامش برای ارتقای زیبایی نوشتار ستودنی است. ما با خطوط زیبای خوشنویسی فارسی آشنا هستیم، خطوطی که روح و تاریخچۀ عظیمی دارند. خوشنویسی مثل نقاشی هنری فوق العاده ارزشمند است. در این شماره، شما را با خوشنویسی ایرانی-اسلامی و نیز خوشنویسی در زبان انگلیسی آشنا می کنیم. امیدواریم از خ... ادامه »
03
اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی
چکیده:  برای کسانی که مشغول یادگیری یک زبان جدید هستند یادگیری اصطلاحات آن زبان جذاب و در بسیاری موارد ضروری است. در صفحات این نشریه 20 اصطلاح بسیار رایج در زبان انگلیسی را، به همراه مثال، برای شما گردآوری کرده ایم. شما می توانید برای یادگیری و استفاده درست از این اصطلاحات به فرهنگ های مخصوصی که برای این منظور تهیه شده اند رجوع کنید. امیدواریم از دیگ... ادامه »
03
هنر عکاسی
چکیده: عکاسی یکی از هنرهای محبوب در جهان است و امروز، به یُمن فن آوری های دیجیتال، هنری فراگیر شده است. در این شماره پس از ارائۀ تاریخچۀ کوتاهی از هنر و صنعت عکاسی، مطالبی جذاب راجع به عکاسی از طبیعت و نیز نمونه هایی کم نظیر و حتی باورنکردنی از این نوع عکاسی برایتان گردآورده ایم! عکاسی از طبیعت همواره برای عکاسان حرفه ای و آماتور جذابیت داشته است و اطمینا... ادامه »
03
خانه سازی
چکیده: در زمستان که بیرون سرد است و همه جا با برف پوشیده شده است نشستن در کنار بخاری در یک خانۀ دنج و آرام بسیار دلنشین خواهد بود. این آرامش را بعضی ها در یک خانۀ چوبی، بعضی ها در یک خانه با حیاط بزرگ، بعضی در یک آپارتمان، و بعضی دیگر در خانه ای یخی پیدا می کنند! راستی خانه شما از چه نوع است؟ آیا   می دانید برای ساختن یک خانه از چه چیزهایی استفا... ادامه »
03
مشاغل
چکیده: بچه ها، آیا تا حالا هیچوقت به شغل مورد علاقه تان فکر کرده اید؟ فکر کرده اید که آدم ها چگونه شغل خود را انتخاب می کنند؟ یا شاید هم این شغل آدم ها است که آنها را انتخاب می کند! شما چقدر از شغل های گوناگون اطلاع دارید؟ برای آشنایی با مشاغل گوناگون و کسب اطلاعات دربارۀ آنها، می توانید این شماره از مجله را ورق بزنید و بخوانید و به اهمیت هر شغل پی ببرید.... ادامه »
02
گردهمایی مسئولان مراکز آموزشی استان فارس برگزار شد
چکیده: گردهمایی مسئولان مراکز آموزشی استان فارس با حضور امین رحیمی، سرپرست کانون زبان استان و با محوریت "کیفیت بخشی و مشتری مداری" برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، نظارت بر اجرای بخشنامه ها، ارسال به موقع نامه ها و پاسخ نامه ها، بررسی مداوم تجهیزات و امکانات و ارائه مشکلات، صرفه جویی در مصرف، تکریم ارباب رجوع و... از مهمترین موضوعاتی ... ادامه »
30
انتصاب مدیر کل کانون پرورش فکری استان خراسان شمالی
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی منیر صادقی را به عنوان مدیر کل کانون پرورش فکری استان خراسان شمالی و جایگزین علی ارکانی فرد منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش، علی ارکانی‌فرد مدیرکل سابق کانون نخستین مدیری بود که پس از تشکیل استان خراسان‌شمالی مسوولیت کانون را از سال 138... ادامه »
29
رییس کانون زبان ایران</br>رکن اصلی فعالیت های ما مشتری و مخاطب است
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران در گردهمایی مسئولان مراکز آموزشی استان تهران با بیان این مطلب که رکن اصلی فعالیت های ما در کانون زبان ایران مشتری و مخاطب است افزود: بقا و حیات یک سازمان آموزشی مستقیما وابسته به حضور مشتری و مخاطب است. لذا، حضور مخاطب و همچنین راضی بودن او از ما بسیار مهم است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، ها... ادامه »
صفحه 1 از 123اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين