يکشنبه 30 آذر 1393  | English
29
بررسی عملکرد کارشناسان در دو معاونت کانون زبان ایران
چکیده: در بخشی از گردهمایی کارشناسان بخش انگلیسی، عملکرد کارشناسان کانون زبان ایران در دو معاونت پژوهش و برنامه ریزی و آموزشی و توسعه ی منابع انسانی کانون زبان ایران مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت. دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی کانون زبان ایران در ابتدای سخنانش در گردهمایی کارشناسان بخش انگلیسی ضمن تبریک هفته ی پژوهش درباره ی تعر... ادامه »
29
هاشمی در گردهمایی کارشناسان بخش انگلیسی:</br>کارشناسان، نمایندگان کانون زبان ایران در مراکز آموزشی هستند
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران در ابتدای همایش کارشناسان بخش انگلیسی اظهار داشت: مباحث کارشناسی مباحثی راهبردی هستند که می توانند نقشی تعیین کننده در حیات حرفه ای و ارتقاء کیفیت آموزش ها در کانون زبان ایران ایفا کنند. من افتخار می کنم که در جمع تخصصی و مجرب کارشناسان کانون زبان حضور دارم، جمعی که ترکیب ویژه و بی نظیری در سطح کشور است... ادامه »
29
گردهمایی کارشناسان بخش انگلیسی کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: گردهمایی کارشناسان بخش انگلیسی کانون زبان ایران با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزش و توسعه ی منابع انسانی، دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی، رضا لیاقی معاون اداری – مالی، دکتر شهین واعظی مشاور آموزشی – پژوهشی، دکتر محمد نبی کریمی، مشاور در امور آموزش نیروی انسانی، شهری... ادامه »
26
هفته‌ی پژوهش گرامی باد
چکیده: سلام برآفریدگاری که در ادبیات روح بخش و بی مثالش تفکر و پژوهش را ارج نهاد و بشر را به آن هدایت کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه، روز 25 آذر از سوی "شورای فرهنگ عمومی کشور" به نام روز پژوهش نام‌گذاری شد. وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز از سال 1379 چهارمین هفته آذرماه را به نام هفتة پژوهش نام‌گذار... ادامه »
25
انتصاب اعضای "کمیته‌ی فرهنگی" کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه دکتر زهرا عباسی و آمنه طائفی را عنوان اعضای کمیته‌ی فرهنگی کانون زبان ایران و شراره یعقوبی را به سمت دبیر و عضو این کمیته منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: "امید است ضمن تعامل با معاونان و مدیران اداره ی مرکزی و بهره برداری از پیشنهادهای همکاران محترم در مراکز آموزشی نسبت ب... ادامه »
24
انتصاب "مسئول بخش آلمانی" و"کارشناس مسئول بخش آموزش زبان با اهداف ویژه" کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی رئیس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه فاطمه روحی را به سمت مسئول بخش آلمانی و محمد شاهین تقدمی را به سمت کارشناس مسئول بخش آموزش زبان با اهداف ویژه کانون زبان ایران منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم که با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزش و توس... ادامه »
19
گرجی‌زاده مدیرکل کانون پرورش فکری استان کهگیلویه و بویر احمد شد
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی عیسی گرجی‌زاده را به سمت مدیرکل جدید کانون پرورش فکری استان کهگیلویه و بویر احمد و جانشین سیدهانی حسینی مطلق منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، حسینی متولد سال1340 و دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مدیریت آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد است و سوابقی مانن... ادامه »
18
رئیس کانون زبان ایران:</br>کلید واژه‌ی فعالیت های ما در کانون زبان ایران کیفیت است
چکیده: در شماره‌ی جدید خبرنامه‌ی مهر و آبان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت و گویی با دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران انجام شده و سوالاتی پیرامون تغییر و تحولاتی که در ساختار و رویکرد های کانون زبان ایران صورت گرفته، مطرح گردیده است. آن چه در ادامه می خوانید برگرفته از این گفت و گو است: مهم‌ترین تغییر و تحول زیربنایی ک... ادامه »
18
دیپلم سروانتس به قبول شدگان در آزمون اسپانیایی DELE اهدا شد
چکیده: مدارک قبول شدگان دومین آزمون بین المللی اسپانیایی DELE که در خردادماه سال جاری در مراکز تهران، اصفهان و شیراز کانون زبان ایران برگزار شده بود، اهدا گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این مراسم با حضور دکتر زهرا عباسی، مدیر بخش غیر انگلیسی، فرزانه فتحی نژاد، مسئول بخش اسپانیایی و جمعی از شرکت کنندگان در این آزمون برگزار شد. فتحی نژاد ضم... ادامه »
17
مراسم معارفه‌ی مسئول حراست کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: مراسم معارفه‌ی مصطفی کیوان منش، مسئول حراست کانون زبان با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، رضا قمرزاده، مشاور مدیر عامل و مدیر دفتر مرکزی حراست کانون، معاونان کانون زبان و جمعی از همکاران دفتر مرکزی حراست و مدیران کانون زبان ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتدای این مراسم  قمرزاده وظیفه و رس... ادامه »
صفحه 1 از 113اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين