جمعه 07 آذر 1393  | English
03
سومین آزمون بین المللی اسپانیایی DELE برگزار شد
چکیده: سومین آزمون بین المللی اسپانیایی DELE در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 29 و 30 آبان و یکم آذر ماه در مراکز تهران، اصفهان و شیراز کانون زبان ایران به عنوان تنها نمایندگی رسمی موسسه‌ی سروانتس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون با همکاری مدرسان و کارشناسان بخش اسپانیایی و با حضور 154 شرکت کننده در سطوح A1&nb... ادامه »
02
ابلاغ راهنمای جامع مقررات کانون زبان ایران سال 1393
چکیده: "راهنمای جامع مقررات کانون زبان ایران سال 1393" که به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در امور مختلف اعم از اجرایی، آموزشی، پژوهشی و همچنین تسهیل در گردش کار و پی گیری ها تهیه و تدوین شده است، به مدیران استان ها ابلاغ گردید. دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران ضمن تاکید بر لازم الاجرا بودن مفاد این راهنما خاطر نشان کرد: برای مدیران استان ... ادامه »
02
انتصاب مدیر کل کانون پرورش فکری استان مرکزی
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طی حکمی جهانبخش قنبری را به عنوان مدیر کل کانون پرورش فکری استان مرکزی منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، جهان‌بخش قنبری متولد سال 1355در شهر اراک و دارای مدرک کارشناسی‌ارشد رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی صنعت توریسم است و 22 سال سابقه خدمت در آموزش و پرور... ادامه »
02
در بخشی از گردهمایی مدیران و معاونان استانی</br> تشریح عملکردها در سه معاونت کانون زبان ایران
چکیده: در بخشی از همایش مدیران و معاونان استانی کانون زبان ایران معاون آموزش و توسعه ی منابع انسانی، معاون پژوهش و برنامه ریزی و معاون اداری – مالی کانون زبان ایران به تشریح فعالیت ها و مسایل مربوط به این حوزه ها پرداختند. در ابتدا دکتر محمد رضا سهرابی، معاون آموزش و توسعه ی منابع انسانی، نظم و انضباط و همچنین تصمیم گیری های شورایی را از نقاط قوت و... ادامه »
01
رییس کانون زبان ایران:</br>توجه به بازیابی فرهنگ و هویت سازمانی در کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران در گردهمایی سراسری مدیران و معاونان کانون زبان با ذکر مقدمه ای به مقایسه مفهوم پارادایم از دیدگاه علمی و باورها و مفروضات موجود در سازمان ها و تاثیر آن بر عملکرد افراد پرداخت. هاشمی به تاریخچه ی درخشان فعالیت های کانون زبان اشاره کرد و گفت: برای رسیدن به موفقیت در یک سازمان باید گذشته ی‌ آن مورد ... ادامه »
01
مدیر عامل کانون پرورش فکری:</br>رویکرد فرهنگی کانون زبان باید تقویت و حفظ شود
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در همایش مدیران و معاونان استانی کانون زبان درباره ی کانون زبان ایران اظهار داشت: کانون زبان ایران در طول سالیان طولانی هویت و شاکله ای منسجم کسب کرده و در بین آحاد مردم با خدمات شایان مورد توجه قرار گرفته است. این موسسه بعد از انقلاب اسلامی به عنوان سازمانی تخصصی در حوزه ی زبان به کان... ادامه »
01
گردهمایی مدیران و معاونان استانی کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: گردهمایی مدیران و معاونان استانی کانون زبان ایران با حضور علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران، دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزش و توسعه ی منابع انسانی، دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی، رضا لیاقی معاون اداری – مالی، دکتر شهین واعظی مشاور آموزشی –... ادامه »
30
در گردهمایی مدیران و معاونان کانون زبان ایران صورت گرفت<br>انتصاب مدیران و سرپرستان جدید کانون زبان ایران در هفت استان
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران در بخشی از گردهمایی مدیران و معاونان کانون زبان طی احکامی جداگانه رضا خادم آستانه را به سمت مدیر کانون زبان استان یزد، پروین پشت کوهی را به سمت مدیر کانون زبان استان هرمزگان و فریدون فرح بخش را به سمت مدیر کانون زبان استان گیلان منصوب کرد.رئیس کانون زبان ایران همچنین، محمد تقی حقی را به عنوان سرپرست کان... ادامه »
25
مهلت شرکت در مسابقه "هفته ملی کودک" در شهرستان ها تمدید شد
چکیده: مهلت شرکت در مسابقه "هفته ملی کودک" در شهرستان ها تا تاریخ شنبه 8 آذرماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این مسابقه برای زبان آموزان گروه سنی کودک و نوجوان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار شده و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه لازم است در گروه سنی کودک سی دی دو زبانه "هی، با من دوست می شوی"، در گروه سنی نوجو... ادامه »
24
انتصاب مسئولان مراکز آموزشی جم، یوسف آباد و شهرک غرب خواهران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه محمد اله وردی را به سمت مسئول مرکز آموزشی جم، محمد حسین اشرف پور را عنوان مسئول مرکز آموزشی یوسف آباد و معصومه معتمدی سده را به سمت مسئول مرکز آموزشی شهرک غرب خواهران منصوب کرد. روابط عمومی کانون زبان ایران، ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روز افزون برای این عزیزان  دارد.
صفحه 1 از 111اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين