سه شنبه 12 اسفند 1393  | English
11
برگزاری اولین جلسه‌ی هسته‌ی آموزشي- پژوهشي در استان يزد
چکیده: اولین جلسه‌ی هسته‌ی آموزشی – پژوهشی استان یزد با حضور رضا خادم آستانه مدير کانون زبان استان، دكتر محمد گلشن و لیلا سماورچي كارشناسان استان، دكتر مهربان هماوندي، ياسمن شفيعي و صفیه غفوري برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتداي این جلسه، خادم آستانه ضمن ابراز اميدواري نسبت به چشم انداز فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي ... ادامه »
09
همایش کارکنان و مدرسان استان آذربایجان شرقی برگزار شد
چکیده: همایش کارکنان و مدرسان استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر مهران بهارتاش، مدیر کانون زبان استان و جمعی از کارکنان و مدرسان این استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این همایش بهارتاش پیرامون موضوعاتی همچون، افزایش احترام و تعهد سازمانی و  همچنین افزایش رأفت و روابط انسانی بین همکاران و مدرسان، تأکید بر فرآیند یاددهی و یادگی... ادامه »
05
حضور مدرس مرکز آموزشی شهرک قدس در رقابت بین المللی Jessup
چکیده: علی اکبر مسعودی، مدرس مرکز آموزشی شهرک قدس به همراه گروهی 4 نفره از دانشجویان رشته‌ی دکتری حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران به مرحله نهایی رقابت بین المللی دانشجویان رشته حقوق بین الملل دنیا Jessup راه یافت. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مرحله‌ی نهایی این رقابت در فروردین ماه 1394 در کشور آمریکا با حضور یکصد گروه از برندگ... ادامه »
04
چکیده: در هفتمین کنفرانس بین المللی ریاضی یورومث 2015 یونان، 17 مقاله توسط 19 نفر از زبان آموزان استان زنجان پذیرفته شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، شش دوره‌ی قبلی این کنفرانس به ترتیب در سال 2009 در قبرس، در سال 2010 در اتریش، در سال 2011 در یونان، در سال 2012 در بلغارستان، در سال 2013 در سوئد و در سال 2014 در قبرس برگزار شد. گفتنی اس... ادامه »
02
آزمون جذب مدرس زمستان 93 برگزار شد
چکیده: آزمون جذب مدرس زمستان 93 کانون زبان ایران به طور همزمان در 22 حوزه امتحانی شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، یزد، اردبیل، زنجان، بوشهر، مرکزی، چهار محال و بختیاری و خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایر... ادامه »
02
مسابقات والیبال کارکنان کانون به پایان رسید
چکیده: مسابقات والیبال کارکنان کانون با برتری تیم بازرگانی به پایان رسید و کانون زبان ایران توانست مقام دوم این دور از مسابقات را کسب نماید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بازی فینال این مسابقات تیم های بازرگانی و کانون زبان ایران به مصاف یکدیگر رفتند و تیم بازرگانی با نتیجه ی 3 بر 2 تیم کانون زبان را شکست داد و مقام نخست را کسب کرد. در تیم ک... ادامه »
02
مراسم نکوداشت کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: مراسم نکوداشت کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی رییس کانون زبان ایران، محمد رستمی، مشاور مدیر عامل کانون پرورش فکری در امور مجلس و شعبان قاسملو، مشاور مالی مدیر عامل کانون پرورش فکری و جمعی از مشاوران، معاونان، مدیران اداره‌ی مرکزی و استان ها، کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کان... ادامه »
29
حضور کارکنان، مدرسان و زبان آموزان مراکز آموزشی استان فارس در راهپیمایی 22 بهمن ماه
چکیده: به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، کارکنان، مدرسان و زبان آموزان مراکز آموزشی شیراز و تعدادی از مراکز استان به پاس گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت فعال و چشمگیری داشتند.
29
امضای تفاهم نامه ی همکاری<br>بین انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران (تلسی) و کانون زبان ایران
چکیده: با هدف هم افزایی توان علمی و پژوهشی و انجام پروژه های علمی در حوزه‌ی آموزش زبان در سطح ملی تفاهم نامه‌ی همکاری فی ما بین انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران (تلسی) از یک سو و کانون زبان ایران از سوی دیگر به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این تفاهم نامه در جلسه ای با حضور دکتر سیده سوسن مرندی، رییس انجمن آموزش زبان ... ادامه »
27
انتصاب اعضای "کمیته‌ی توسعه و ارزشیابی"
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه دکتر محمدرضا سهرابی، رضا لیاقی، شهریار رهنما، شهریار فصیح و آمنه طائفی را به عنوان اعضای کمیته‌ی توسعه و ارزشیابی و نیلوفر ناطقی مقدم را به عنوان دبیر و عضو این کمیته منصوب کرد. روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای این عزیزان دارد.
صفحه 1 از 117اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين