شنبه 24 بهمن 1394  | English
21
22 بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد
چکیده: پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه، خاطره ای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است، انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام خمینی (س)، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، تلاشی وصف ناپذیر نمود. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، انقلابی که در آن مردم ایران اسلامی یکپارچه و... ادامه »
21
تیم کانون زبان ایران (1) قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان کانون شد
چکیده: در آخرین روز از سیزدهمین دوره‌ی مسابقات ورزشی کارکنان کانون که به مناسبت ایام الله دهه‌ی مبارک فجر برگزار می شود تیم های فوتسال معاونت توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری و حوزه مدیرعامل در دیدار رده بندی و تیم های کانون زبان ایران (1) و کانون چاپ در دیدار فینال به مصاف یکدیگر رفتند. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در دیدار فینا... ادامه »
20
برگزاری همایش مدیران، مدرسان و کارکنان کانون زبان استان اصفهان
چکیده: همایش مدیران، مدرسان و کارکنان مراکز آموزشی استان اصفهان با حضور سید حامد عسگری فر، مدیر کل کانون پرورش فکری استان اصفهان، محسن پیمانی، مدیر کانون زبان استان، فرزانه فتحی نژاد، مسئول بخش اسپانیایی و جمعی از مدیران پیشین کانون زبان استان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم، مدیر مالی و حراست کانون پرورش فکری، مسئولان م... ادامه »
18
برنامه زمان بندی نام نویسی اینترنتی ترم بهار 1395
چکیده: برنامه زمانبندی پرداخت اینترنتی شهریه و نام نویسی اینترنتی ترم بهار 1395 کانون زبان ایران اعلام شد. زبان آموزان می توانند برنامه های زمان بندی پرداخت شهریه و نام نویسی را در پیوندهای زیر مشاهده نمایند. شیوه نامه پرداخت اینترنتی برنامه زمانبندی نام نویسی
18
با حضور رییس و جمعی از مدیران ستادی کانون زبان ایران</br>همایش دوره ای مدرسان مراکز آموزشی استان البرز برگزار شد
چکیده: همایش دوره ای مدرسان مراکز آموزشی استان البرز با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران، رضا لیاقی، معاون اداری ـ مالی، دکتر محمدنبی کریمی، مشاور رییس در امور آموزش نیروی انسانی، شهریار رهنما، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، علیرضا جمشیدی، مدیر کانون زبان استان البرز و مدرسان، کارشناسان و کارکنان مراکز آموزشی این استان برگزار شد. به... ادامه »
18
ثبت نام آزمون بین المللیDELE (بهار 1395)
چکیده: ثبت نام در آزمون بین المللی DELE (بهار1395) از روز دوشنبه 26 بهمن ماه آغاز می شود و تا چهارشنبه 25 فروردین ماه 1395 ادامه می یابد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آزمون کتبی DELE در سطوح A1،A2،B1،B2،C1،C2 برگزار می شود. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر درباره‌ی این آزمون را در فایل پیوست مشاهده نمایند. 
13
مسابقه‌ی کتابخوانی<br>وصیت نامه‌ی سیاسی- الهی امام خمینی (س)
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با فرارسیدن دهه‌ی مبارک فجر، مسابقه‌ی کتابخوانی وصیت نامه‌ی سیاسی- الهی امام خمینی (س) را برای کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار نماید. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه لازم است ضمن مطالعه‌ی وصیت نامه‌ی سیاسی – الهی امام خمینی (س) که توسط موسسه تنظ... ادامه »
12
انسان و زندگی
چکیده: اگر بخواهید یک پروندۀ جمع و جور دربارۀ  برخی از مهمترین اجزای تمدن بشری داشته باشید خواندن این شماره  از نشریه را از دست ندهید. مباحث مهمی چون گفتار و نوشتار، کشاورزی و شهرنشینی، استفاده از   انرژی های گوناگون، ورزش و غذا عناوین مقالاتی کوتاه و خواندنی در این باره است.  نشریه را بخوانید و مقالات آن را با دوستانتان به اشتراک... ادامه »
12
جهان شگفت انگیز داستان کوتاه
چکیده: خلق داستان به هر شکل از ویژگی های منحصر به فرد انسان است و چه شگفت انگیز خواهد بود سفری که از طریق کلمات و خطوط داستان انجام می شود. سفر به گذشته های دور و مرزهای بی کران فضا؛ سفر به اعماق زندگی، رویاها و خیال پردازی ها: به سرزمین داستان های کوتاه خوش آمدید. سرزمینی جادویی برای سفر های کوتاه. اگر وقت سفرهای طولانی به سرزمین داستان های بلند را نداری... ادامه »
12
دنیای ماده ها
چکیده: به اطراف خود به دقت نگاه کنید. خیلی چیزها می­بینید، ولی اجزا سازندۀ همگی چیزی به نام ماده است. مواد اولیه از نیاز های اساسی انسان است. بیایید با هم سری به دنیای مواد گوناگون بزنیم و ببینیم که آیا از آن ها استفاده درستی می کنیم تا به طبیعت آسیبی نرسد. 
صفحه 1 از 143اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین