چهارشنبه 04 آذر 1394  | English
04
انتصاب مدیر کل کانون پرورش فکری استان خراسان جنوبی
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی طاهره حمیدی را به عنوان مدیر کل جدید کانون پرورش فکری استان خراسان جنوبی و جایگزین عبدالرضا صمدی منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، صمدی از سال 1368 به‌عنوان مربی وارد کانون شد، مربی مسئول کتابخانه های کانون پرورش، کارشناس فرهنگی کانون پرورش، مسئول امور ا... ادامه »
04
دوره ی تکمیلی "مهارت های عمومی مدیریت" برگزار شد
چکیده: دوره‌ی تکمیلی "مهارت های عمومی مدیریت" که در مرداد ماه سال جاری برگزار شده بود، با حضور جمعی از مسئولان مراکز آموزشی استان تهران در اداره‌ی مرکزی کانون زبان ایران برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این دوره در مجموع 8 ساعت آموزشی در تاریخ های 24 آبان ماه و 1 آذرماه برگزار شد. گفتنی است، کنترل و ارتباطات، آموزش و توسعه،... ادامه »
01
بازدید سفیر اسپانیا از محل برگزاری آزمون بین المللی DELE
چکیده: با توجه به برگزاری آزمون بین المللی اسپانیاییDELE، ادواردو لوپس بوسکتس، سفیر اسپانیا از محل برگزاری آزمون در کانون زبان ایران بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، همچنین در نشستی با حضور سفیر اسپانیا و دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران، شهریار رهنما، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و فرزانه فتحی نژاد، مسئول بخش اسپانیای... ادامه »
30
پنجمین دوره‌ی آزمون بین المللی اسپانیایی DELE برگزار شد
چکیده: پنجمین دوره‌ی آزمون بین المللی اسپانیایی DELE در روز‏های 27و 28 (آزمون شفاهی) و 29 آبان ماه (آزمون کتبی) به صورت همزمان در مراکز تهران، اصفهان، شیراز، قم کانون زبان ایران به عنوان تنها نمایندگی رسمی مؤسسه‌ی سروانتس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون با همکاری مدرسان و کارشناسان بخش اسپانیایی و با حضور 162 ... ادامه »
30
انجام معاینات و آزمایش‌های پزشکی برای کارکنان دفتر مرکزی و مراکز آموزشی استان تهران
چکیده: در راستای ارتقاء سلامت همکاران و با توجه به اهمیت پیشگیری قبل از درمان و همچنین انجام امور رفاهی برای کارکنان، معاینات و آزمایش‌های پزشکی برای کارکنان دفتر مرکزی و کارکنان مراکز آموزشی استان تهران کانون زبان ایران به صورت رایگان و اختیاری انجام گرفت. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این طرح که به همت معاونت توسعه و مدیریت منابع کانون... ادامه »
30
گردهمایی مسئولان و کارشناسان مراکز آموزشی استان گیلان
چکیده: گردهمایی مسئولان و کارکنان مراکز آموزشی استان گیلان، با حضور فریدون فرحبخش، مدیر کانون زبان استان گیلان در مرکز آموزشی خواهران بزرگسال رشت برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتدای این مراسم فرحبخش از تلاش‌های همکاران تقدیر و تشکر نمود و در خصوص ایجاد هماهنگی در فرآیند آموزشی مطالبی را عنوان کرد. در بخش دیگری از مراسم، م... ادامه »
27
چکیده: همزمان با هفته‌ی کتاب و کتابخوانی، کتابخانه‌ی عمومی زبان انگلیسی مرکز آموزشی بندپی افتتاح گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این کتابخانه 44 عنوان و 84 جلد کتاب به صورت امانی در اختیار زبان آموزان قرار خواهد گرفت.
25
آشنایی با مدیران استانی کانون زبان ایران
چکیده: بیش از یک سال از انتصاب اولین مدیر استانی کانون زبان ایران می گذرد در همین حال با توجه به درخواست های مکرر مخاطبان مبنی بر آشنایی بیشتر با مدیران استانی تصمیم گرفتیم تا در گزارش زیر به معرفی بیشتر این عزیزان بپردازیم. شایان ذکر است، ترتیب معرفی مدیران استانی بر اساس تاریخ انتصاب از جدیدترین انتصاب لحاظ شده است. ... ادامه »
20
اعلام اسامی برندگان مسابقه‌ی "دنیا با لبخند کودکان زیباست"
چکیده: اسامی برندگان مسابقه‌ی نقاشی "دنیا با لبخند کودکان زیباست" که همزمان با هفته‌ی ملی کودک، ویژه‌ی زبان آموزان گروه کودکان و بازدیدکنندگان از غرفه‌ی کانون زبان ایران در نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک برگزار شده بود، اعلام گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران از میان آثار ارسالی از سوی زبان آموزان نقاشی های ستاره محسنی، زبان... ادامه »
19
مقاله‌ی مدرس اراک در همایش ملی "افق های نو در مطالعات ترجمه" به عنوان مقاله برتر انتخاب شد
چکیده: مقاله‌ی فاطمه خلیلی، مدرس مرکز آموزشی اراک در همایش ملی افق های نو در مطالعات ترجمه و گفتمان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، به عنوان مقاله برتر انتخاب گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، خلیلی در این همایش مقاله ای در زمینه‌ی نشانه شناسی اجتماعی (مطالعات ترجمه) با موضوع رویکرد نشانه شناسی اجتماعی در ترجمه‌... ادامه »
صفحه 1 از 137اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین