جمعه 10 اردیبهشت 1395  | English
08
راه اندازی دوره‌های مجازی از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS)
چکیده: با توجه به این که به زودی سیستم مدیریت یادگیری (LMS) کانون زبان ایران آماده بهره برداری خواهد شد، در آینده‌ی نزدیک امکان برگزاری دوره‌های آموزش مجازی از این طریق فراهم می شود. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در همین راستا قرار است به زودی دوره‌های "نگارش مقالات علمی" و " قصه خوانی" از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS) برگزار شو... ادامه »
08
چکیده: علیرضا جمشیدی، مدیر کانون زبان استان البرز با عیسی قبادی، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این نشست ضمن تبادل نظر پیرامون مسایل فرهنگی در خصوص مرکز آموزشی هشتگرد، رفع موانع موجود، در نظر گرفتن فضا و مکان مناسب و... مطالبی عنوان شد. گفتنی است در جلسه یاد شده... ادامه »
08
 انتصاب محمود مروج به مدیرکلی کانون استان البرز
چکیده: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان با صدور حکمی محمود مروج را به سمت مدیرکل کانون استان البرز منصوب کرد. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مدیر باسابقه کانون با حکمی که به امضای علیرضا حاجیان‌زاده رسیده، جایگزین علیرضا جلالی می‌شود. مدیرکل جدید کانون استان البرز از سال 1370 به مدت 21 سال مدی... ادامه »
08
تهیه آزمون های جدید بخش بزرگسالان برای سطوح2,3 High-Intermediate
چکیده: معاونت پژوهش و برنامه ریزی کانون زبان ایران در راستای نوسازی آزمون های پایان ترم بزرگسالان برای سطوح 2,3 High اقدام به تهیه شش سری آزمون پایان ترم جدید نموده است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون ها در ترم بهار 1395 جهت اجرای آزمایشی به معاونت آموزشی و توسعه‌ی منابع انسانی ارسال شده است.
01
تهیه آزمون های جدید بخش بزرگسالان برای سطح High-Intermediate1
چکیده: معاونت پژوهش و برنامه ریزی کانون زبان ایران در راستای نوسازی آزمون های پایان ترم بزرگسالان برای سطح High1 اقدام به تهیه سه سری آزمون پایان ترم جدید نموده است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون ها در ترم بهار 1395 جهت اجرای آزمایشی به معاونت آموزشی و توسعه‌ی منابع انسانی ارسال شده است.  همچنین قرار است آزمون های جدید سطوح ... ادامه »
31
مسابقه‌ی عکاسی موبایلی"من کانون زبانی ام"
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با 12 اردیبهشت ماه و روز معلم مسابقه‌ی عکاسی موبایلی"من کانون زبانی ام" را برای مدرسان و زبان آموزان کانون زبان در سراسر کشور برگزار نماید. مدرسان و زبان آموزان علاقه مند به شرکت در این مسابقه لازم است عکس گرفته شده را تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه به ایمیل روابط عمومی به آدرس ilipr@chmail.ir ارسال ن... ادامه »
31
ارائه‌ی مدرک و گواهی پایان دوره به زبان آموزان بخش فرانسه‌ی کانون زبان ایران
چکیده: به همت بخش فرانسه و بخش‌ امتحانات و صدور مدارک کانون زبان ایران، مدرک و گواهی پایان دوره زبان آموزان بخش فرانسه طراحی و تهیه شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این اقدام با توجه به درخواست های مکرر زبان آموزان بخش فرانسه صورت گرفت و زبان آموزان در صورت قبولی در سطوح پایانی مدرک و گواهی پایان دوره دریافت می کنند. بر اساس این گزارش، زب... ادامه »
29
قمرزاده معاون فرهنگی کانون پرورش فکری شد
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی رضا قمرزاده را به عنوان معاون فرهنگی جدید کانون پرورش منصوب کرد. به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل کانون پرورش فکری، حاجیان زاده در نشستی که با حضور مدیران ‌کل و مسئولان ستادی کانون پرورش برگزار شد ضمن ابلاغ این حکم از تلاش‌های شامانی در مدت زمان تصدی ا... ادامه »
29
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل با مسئولان مراکز آموزشی کانون زبان این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد
چکیده: همت احمدی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل به همراه فریدون صادقی، مدیر کانون زبان استان مازندران با مسئولان مراکز آموزشی این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این دیدار صادقی ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل برای فرصتی که در اختیار مسئولان مراکز آموزشی کانون زبان قرار داده بود، به معرفی کانون زبان ا... ادامه »
29
با حضور زبان آموزان مرکز آموزشی بوشهر</br>مراسم روز ملی فناوری هسته ای برگزار شد
چکیده: زبان آموزان مرکز آموزشی بوشهر روز ملی فناوری هسته ای را با حضور در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس گرامی داشتند. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این مراسم زبان آموزان تصاویری از شهر بوشهر را که در ایستگاه نقاشی دائر شده بود رنگ آمیزی کردند و پس از آن بادبادک های خود را بر فراز خلیج فارس به پرواز درآوردند. همچنین زبان آموزان با امضا ... ادامه »
صفحه 1 از 149اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین