شنبه 08 فروردين 1394  | English
29
همراه با روزگار نو جان تازه کنیم
چکیده: به تماشا سوگند و به آغاز بهار که پر از حادثه زیستن است. در گذر پر شتاب زمان، دیگر بار در آستان بهار ایستاده‌ایم. ماه فروردین را پیشِ روی خود می‌بینیم که نوروز را بر پیشانیش دارد. نسیم بهاری پدیدار می‌شود و فرصتی برای تازه کردن جان‌ها به ما می‌دهد. چه نیک‌اندیش وعاقبت به‌خیر بودند نیاکان ما که آغاز سال را  ب... ادامه »
29
پیام نوروزی رییس کانون زبان ایران
چکیده: به نام خداوند بخشنده مهربان در واپسین ساعت ها و دقیقه های سال 1393 ، آنچه موجب بر جای ماندن تصویر زیبایی از کانون زبان ایران می شود، تلاش های بی وقفه و دلسوزانه همه همکاران عزیز در مسیر پویایی و اعتلای این مجموعه است. از این رو، در ابتدا، وظیفه خود می دانم از یکایک مدیران، مدرسان و کارکنان ارجمند و ارزشمند کانون زبان که با اراده، جدیت و روحیه ا... ادامه »
26
گزارش دوره های ضمن خدمت شش ماهه دوم سال 93
چکیده: در راستای پیشبرد آموزش های ضمن خدمت به مدرسان و کارکنان محترم کانون زبان ایران، دوره هایی در شش ماه دوم سال 93 توسط بخش آموزش ضمن خدمت مدرسان و کارکنان مدیریت جذب و توسعه منابع انسانی در تهران و شهرستان ها برگزار شده است. گزارش این دوره ها به شرح زیر است: بخش آموزش مدرسان                 1.  ... ادامه »
26
برگزاری دوره‌ی آمادگی DELE بهار 94
چکیده: دوره‌ی آمادگی DELE در سطوح A1، A2، B1، B2، C1، C2  برای دوره‌ی بهار 94 برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این دوره که مدت زمان آن ‌42 ساعت (2روز در هفته) است، از تاریخ 22فرودین ماه آغاز می گردد و در تاریخ 24 اردیبهشت پایان می یابد. گفتنی است، ثبت نام و برگزا... ادامه »
25
تیم فوتسال کانون زبان (1)  قهرمان مسابقات ورزشی کانون شد
چکیده: دیروز تیم فوتسال کانون زبان (1) در دیدار فینال به مصاف تیم کانون چاپ رفت و با نتیجه ی 5 بر4 توانست این تیم را شکست دهد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در دیدار رده بندی نیز که بین تیم های اداری – مالی و کانون زبان (2) برگزار شد، تیم اداری – مالی با نتیجه 8 بر 2 توانست به برتری برسد و مقام سوم این دور از مسابقات را کسب نماید. گ... ادامه »
25
آزمون کتبی جذب کارشناس بازدید کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: آزمون کتبی جذب کارشناس بازدید با حضور حدود 90 نفر از مدرسان مراكز آموزشي تهران و استان هاي اصفهان، البرز، آذربايجان شرقي، آذربايجان غربی، بوشهر، خراسان رضوي، خوزستان، زنجان، سمنان، کرمان، كرمانشاه،‌ گلستان،‌ گیلان، مازندران و يزد برگزار گرديد.  به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، زمان برگزاري مصاحبه پذيرفته شدگان آزمون کتبی متعاق... ادامه »
23
حال و هوای نوروز در کانون زبان ایران (گزارش تصویری)
چکیده:                  طبقه ی پنجم دفتر مرکزی   طبقه ی هفتم دفتر مرکزی  مرکز آموزشی فدک  مرکز آموزشی فارابی اصفهان   مرکز آموزشی شماره 4 اصفهان  طبقه‌ی ششم دفتر مرکزی مرکز آموزشی شهرک قدس طبقه همکف دفتر مرکزی   مرکز آموزشی فردیس کرج ... ادامه »
23
نشست تخصصی کارشناسان جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران برگزار شد
چکیده: نشست تخصصی کارشناسان جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران با حضور دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران، دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزشی و توسعه‌ی منابع انسانی، دکتر ساسان بالغی زاده، معاون پژوهش و برنامه ریزی، دکتر محمد نبی کریمی، مشاور در امور آموزش نیروی انسانی، آمنه طائفی اقدم، مدیر جذب و توسعه‌ی منابع انسانی و کارشناسان جذب کا... ادامه »
18
اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی جذب مدرس زمستان 93
چکیده: اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی جذب مدرس زمستان 93 که به طور همزمان در 22 حوزه امتحانی برگزار شده بود، اعلام شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، شرکت کنندگان در این آزمون می توانند برای مشاهده نتایج خود به سامانه ی الکترونیکی کانون زبان ایران به آدرس www.ilireg.ir  مراجعه نموده و پس از انتخاب گزینه‌ی جذب مدرس از ستون آزمون ها بر رو... ادامه »
16
كارگاه آموزشي مدرسان سطوح Basic و Elementary استان یزد برگزار شد
چکیده: كارگاه آموزشي مدرسان بخش بزرگسالان یزد ويژه سطوح Basic و Elementary با حضور رضا خادم آستانه، مدير کانون زبان استان و دكتر محمد گلشن و ليلي سماورچي کارشناسان این استان برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در ابتداي این جلسه خادم آستانه ضمن خير مقدم به مدرسان و تشكر از همراهي و همكاري آن ها بیان کرد: توجه و نگرش مدرساني كه در سطوح مق... ادامه »
صفحه 1 از 118اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين