يکشنبه 31 فروردين 1393  | English
25
مشاوران جدید مدیر عامل کانون پرورش فکری منصوب شدند
چکیده: در شش حکم جدید، مشاوران مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شدند تا تشکیل شوراهای سیاست گذاری و اتاق های فکر کانون وارد مرحله ی تازه ای شود. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این حکم‌ها که به امضای علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون رسیده است، دکتر حسین اسکندری به عنوان مشاور پژوهشی و آموزشی، مح... ادامه »
20
چکیده: علی گنج کریمی، مشاور مدیرعامل و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران طی حکمی حسین کرمانی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی حکیمیه منصوب کرد. در این حکم ایشان برنامه ریزی و دقت در اجرای برنامه ها، زمانبندی مدبرانه، ارتقاء تعداد زان آموزان با عنایت به موقعیت مناسب این مرکز، تعامل و مشارکت با مدرسان  و کارکنان، حسن رفتار با همکاران... ادامه »
19
انتصاب مدیر کل جدید کانون پرورش فکری استان گلستان
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی عبدالرحیم سیفی استرآبادی را به سمت مدیر کل کانون پرورش فکری استان گلستان منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، سیفی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و در آخرین مسئولیت خود به عنوان مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان فعا... ادامه »
18
انتصاب سرپرست جدید کانون پرورش فکری استان خراسان رضوی
چکیده: علیرضا حاجیان زاده، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکم جدیدی محمود سلیمانی کاریزمه را به عنوان سرپرست کانون استان خراسان رضوی منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، حاجیان زاده اسفندماه سال گذشته فرشید فلاح لاله زاری را با صدور حکمی به مدیر کلی کانون این استان منصوب کرده بود اما با درخواست علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد... ادامه »
17
در دومین روز کاری کانون در سال93 صورت گرفت</br>گردهمایی کارکنان دفتر مرکزی کانون زبان ایران
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران در دومین روز کاری کانون زبان ایران در سال 93 با کارکنان دفتر مرکزی دیدار و گفت و گو کرد و فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به آن ها تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم هاشمی ضمن تشکر از کارکنان کانون زبان در همه ی حوزه ها، به طور ویژه از همکاران دفتر مرکزی به خاطر همکاری های ع... ادامه »
16
مدیر عامل کانون پرورش فکری:</br>رویکرد ما بهینه سازی شرایط اشتغال و معیشت بر پایه ی عدالت و ضوابط شفاف است
چکیده: علیرضا حاجیان‌زاده در نخستین روز کاری کانون در سال 1393، ارتباط‌های فرانهادی و تعامل با سایر نهادها و تشکل‌های فرهنگی‌هنری فعال و موثر در حوزه‌ی کودک ونوجوان را برای کانون ضروری دانست و یادآور شد که تلاش کانون بر این است که خود را به عنوان رقیب مطرح نکند و همه احساس کنند که از آن‌ها - از سوی مجموعه‌ای که در این حو... ادامه »
16
چکیده: به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، محل برگزاری کلاس های زبان آموزان نوجوان مرکز آموزشی وصال در ترم بهار 93 تا اطلاع ثانوی تغییر نخواهد کرد و در مرکز آموزشی وصال، واقع در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی برگزار می گردد.
16
آموزش مدرس زبان با مجوز دانشگاه جامع علمی و کاربردی
چکیده: دکتر سید محمدرضا هاشمی، رئیس کانون زبان ایران در گردهمایی مدیران کل ستادی و استانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در روزهای 21 و 22 اسفند سال جاری برگزار شد از دریافت مجوز اجرای تک پودمان آموزش مدرس زبان  از دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و بیان کرد: از این پس کانون زبان ایران می تواند در چارچوبی دانشگاهی، علاقه‌مندان و دبیران ز... ادامه »
13
مسابقه شعر نوروزی (روز سیزدهم)
چکیده: .Life is not empty .There’s kindness, there are apple, there’s faith ,Yes .One must live, as long as the poppies bloom
12
مسابقه شعر نوروزی (روز دوازدهم)
چکیده: ;Come out into the glade  ;See all in green arrayed In every nook the rose .Her venal beauty shows Now on the nightingale :The smiling rose doth rail Be silent, thout, and see' '!All these that silent be
صفحه 1 از 96اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين