پنجشنبه 04 شهریور 1395  | English

(آرشیو ماه مهر 1390)

30
چکیده: متن انتقاد با سلام، اینجانب از خشکی و مقررات مربوط به نمره و نبود تبصره در آن انتقاد داشتم. پسر من در مقطع B3 ترم تابستان از آموزشگاهی دیگر وارد کانون شده و دوره گذرانده. نمره کلاسی 81 و نمره امتحانی او 59 شده است و به دلیل کسر یک نمره، پاسخنامه تصحیح نشده و پسرم مردود گردیده است. یعنی 3 ماه از تابستان او با دهان روزه هدر شده و باعث افسردگی او و پ... ادامه »
30
چکیده:   نهمین دوره جشنواره ملی ایده های برتر، همزمان با هفته پژوهش در آذر ماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این جشنواره هر ساله تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی پارک علم و فناوری یزد برگزار می گردد. بنابراین گزارش، طی هشت دوره گذشته، تعداد 12134 ایده به دبیرخانه جشنواره رسیده و مجموعا از 112 اید... ادامه »
30
چکیده:   به همت معاونت آموزشی و نوآوری، کلاس رفع اشکال در روز پنج شبنه 5 آبان ماه از ساعت 9 الی 11 و امتحان فاینال غیر حضوری در روز جمعه 13 آبان ماه ساعت 9 برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، کلاس و امتحان یاد شده در خیابان مطهری، خیابان فجر، پلاک 33، کانون زبان ایران برگزار می شود.  
27
مراسم تودیع مدیر جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران برگزار گردید
چکیده:   مراسم تودیع بهنوش خالقی، مدیر جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در تاریخ 27 مهرماه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی کانون زبان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم که با حضور رئیس کانون زبان، معاونان و سایر مسئولان برگزار شد، با اهدا لوح و هدایایی به رسم یادبود از زحمات ایشان در مدت فعالیت شان در کانون زبان تقدیر به عمل... ادامه »
27
با حضور رئیس کانون زبان ایران</br>همایش دوره ای مدرسان استان مازندران برگزار شد
چکیده:   همایش دوره ای مدرسان استان مازندران با حضور حسن مسعودی، رئیس کانون زبان ایران در تاریخ 20 مهرماه در مرکز آموزشی ساری برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مسعودی، درابتدای این سفر از مرکز آموزشی قائم شهر بازدید و در جلسه ای با حضور مدرسان این مرکز شرکت کرد. در ادامه، در همایش دوره ای مدرسان، ابراهیم نژاد، مدیر استان مازندرا... ادامه »
26
انتصاب مسئولان مراکز آموزشی میاندرود و نکاء
چکیده:   به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، حسن مسعودی قائم مقام مدیر عامل و رئیس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه سید عسگری ابراهیم نژاد را به عنوان مسئول مرکز آموزشی نکاء و منصوره یوسف نژاد را به عنوان مسئول مرکز آموزشی میاندرود منصوب کرد و برای آن ها در پیشبرد اهداف کانون زبان ایران آرزوی موفقیت نمود.
26
اهدا جوایز به برندگان مسابقه اینترنتی- پیامکی
چکیده:   به همت روابط عمومی کانون زبان ایران، جوایزی به رسم یادبود به برندگان مسابقه اینترنتی – پیامکی، که به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شده بود، اهدا گردید. روابط عمومی کانون زبان ایران، ضمن تبریک به برندگان این مسابقه و تشکر از کلیه شرکت کنندگان، برایشان آرزوی موفقیت درهمه مراحل زندگی را دارد.
25
کسب مدال برنز مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو توسط زبان آموز کانون زبان ایران
چکیده:   فاطمه برزگر، زبان آموز سطح Inter 2  مرکز آموزشی یزد در مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو سال 90 که در استان قم برگزار شد، مقام سوم را در بخش کمیته کسب نمود. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، پیکارهای قهرمانی آسیایی این مسابقات، مهر ماه در قرقیزستان برگزار می گردد. روابط عمومی کانون زبان ایران، ضمن تبریک این موفقیت، آرزوی توفیق روز... ادامه »
24
چکیده: به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، حسن مسعودی قائم مقام مدیر عامل و رئیس کانون زبان ایران طی احکامی جداگانه خشایار نیک پی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی شهرک قدس - برادران و زینب تیغ نورد را به عنوان مسئول مرکز آموزشی فومن منصوب کرد و برای آن ها در پیشبرد اهداف کانون زبان ایران آرزوی موفقیت نمود.
23
چکیده: حسن مسعودی، رئیس کانون زبان ایران، در سفری به مشهد که به منظور شرکت در اختتامیه جشنواره رضوی صورت گرفت، از مراکز کانون در این شهر بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مسعودی، در این سفر، با مسئولان مراکز مشهد درباره راه اندازی دو مرکز جدید در این شهر از ترم زمستان مذاکراتی انجام داد و توصیه ها و دستورات لازم را صادر کرد.
صفحه 1 از 4اولین   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   آخرین