یکشنبه 18 بهمن 1394  | English
21

دیدار رییس کانون زبان ایران با کارکنان مرکز آموزشی شهرکرد

دیدار رییس کانون زبان ایران با کارکنان مرکز آموزشی شهرکرد

حسن مسعودی رییس کانون زبان ایران به همراه رضا لیاقی معاون اداری مالی روز شنبه مورخ 19/6/90 از طریق زمینی به شهرکردسفر نمودند و بامسوول، کارمندان و مدرسان آن مرکز به گفتگو پرداختند.

در ابتدای جلسه مردانی مسئول مرکز آموزشی شهرکرد پیرامون تاریخچه مرکز شهرکرد خود گفت این مرکز در سال 1387 در ساختمان واگذارشده از سوی کانون پرورش فکری راه اندازی شد. و در سال 89 با افزودن پنج فضای آموزشی به آن گسترش یافت. هم اکنون زمینی از سوی  سازمان مسکن و شهرسازی به کانون زبان واگذار گردیده است که برای ساخت آن بین استاندار چهار محال و بختیاری و مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تفاهم نامه ای به امضا رسیده است. همچنین ایشان از تشکیل تعاونی مسکن کارمندان و مدرسان کانون زبان در آن مرکز و اهدای وام قرض الحسنه به کارمندان و مدرسان خبر داد.
در ادامه مدرسان نکاتی را درباره روش تدریس و مواد آموزشی  و همچنین نحوه محاسبه پرداختی حق التدریس با رییس کانون زبان مطرح کردند و ایشان نیز طی  به این پرسش ها پاسخ گفت .
مسعودی در جمع حاضران خاطر نشان کرد که با توجه به سیاست جدید کانو ن زبان ایران که همان بهترین خدمت به بیشترین افراد می باشد باید به اشتیاق مردم برای یادگیری زبان دوم و ایجاد انگیزه در آنها توجه شود. ایشان متذکر شد یادگیری زبان دوم دیگر تفننی نیست بلکه یک ضرورت است و به احترام اعتمادی که مردم به کانون زبان ایران دارند باید مقدمات تحصیل آنها را هر چه بیشتر فراهم کرد. ایشان سه اصل امنیت شغلی، درآمد بیشتر و ایجاد انگیزه بیشتر برای تدریس را از سیاست های مهم کانون در قبال مدرسان دانست. رییس کانون در مورد سوالات مدرسان در زمینه کتاب های کانون پاسخ داد:گروهی از کارشناسان کانون زبان ایران در حال بروز رسانی مواد آموزشی بخش بزرگسالان انگلیسی می باشند. مسعودی از دیگر سیاست های کانون در مورد مدرسان به سیاست کانون جهت تمام وقت شدن مدرسان با حداقل 6 کلاس اشاره کرد و تاکید نمود مدرسان نیز باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که به این سمت و حرکت نمایند. در پایان نیز شیوه پرداخت حقوق را به طور کامل برای مدرسان تشریح نمود.

 

تعداد امتیازات: (42) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3432)
گروه خبر: اخبار مراکز
کد خبر: 127
  • دیدار رییس کانون زبان ایران با کارکنان مرکز آموزشی شهرکرد
  • دیدار رییس کانون زبان ایران با کارکنان مرکز آموزشی شهرکرد
  • دیدار رییس کانون زبان ایران با کارکنان مرکز آموزشی شهرکرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# محمدی فارسانی ( 06:40 ب.ظ)
با سلام
از اینکه کانون زبان ایران در استانهایی همچون چهارمحال و بختیاری نیزشعبه داشته و از طرف مسئولین مربوطه مورد توجه است، بسیار خوشحالم و موفقیت تمامی پرسنل این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم
2
# ELAHE ( 09:24 ب.ظ)
از زحمات تمامی استاد های کانون زبان ممنووووون !!!

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: