یکشنبه 12 اردیبهشت 1395  | English
22

اعلام زمان پرداخت الکترونیکی شهریه ترم پاییز 1391

اعلام زمان پرداخت الکترونیکی شهریه ترم پاییز 1391

 

زمان پرداخت الکترونیکی شهریه ترم پاییز سال جاری که توسط درگاه ایمن بانک ملی ایران صورت می پذیرد، اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، درگاه بانک از ساعت 8 صبح یکم شهریور ماه تا 10 شب 13 شهریورماه برای پرداخت الکترونیکی زبان آموزان باز است و زبان آموزان در صورت تمایل به پرداخت الکترونیکی شهریه می توانند با مراجعه به سایت www.ilireg.ir  در زمان اعلام شده نسبت به پرداخت الکترونیکی شهریه خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که زبان آموزان کلیه مراکز تهران، شهریار و ایلام می توانند تا تاریخ 2 مهرماه شهریه خود را به صورت الکترونیکی واریز کنند.

 

تعداد امتیازات: (80) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (11071)
کد خبر: 546
  • اعلام زمان پرداخت الکترونیکی شهریه ترم پاییز 1391

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# محبی ( 02:18 ب.ظ)
خواهشمند است تمهیداتی فراهم شود که زبان آموزان تمامی مراکز بتوانند بعد از اعلام نتایج شهریه خود را واریز و ثبت نام نمایند .تا جهت برگشت شهریه با مشکل مواجه نشوند .
2
# نوري ( 01:22 ق.ظ)
من هم با نظر خانم يا آقاي محبي موافقم بهتر است واريز شهريه بعد از اعلام نتايج باشد .ممنون
3
# فاطمه پهلوان ( 08:06 ق.ظ)
با عرض خسته نباشید.ترم قبل به دلیل اشکالات سیستمی بسیار دچار مشکل شدیم هزینه واریز شده نمایش داده نمی شد.امیدواریم این ترم مسایل حل شود تا حداقل مشکلی به مشکلاتمان در کانون زبان ایران اضافه نشود!!!!!!!
4
# میلانی ( 10:32 ق.ظ)
سلام
ترم قبل برای پرداخت اینترنتی با مشکلاتی مواجه بودم اولش که شماره زبان آموزیم نبود بعد خطا در تراکنش می داد و72 ساعت با وجود خطا در تراکنش پول برنمی گشت چقدر به کانون مراجعه کردم تلفن زدم ولی هیچ جوابی ندادن بانک هم رفتم اگه این ترم هم بخواد اینطوری باشه اصلا پرداخت اینترنتی به نفع که نیست ضرره مثلا میخواد دروقت صرفه جویی بشه از ازدحام زبان آموزان جلوگیری بشه بعدش هم اینکه چرا یکماه زودتر شهریه رو واریز کنیم بعد ازامتحانات شهریه رو میدیم وثبت نام می کنیم .پرداخت اینترنتی خوب است به شرطی که درست برنامه ریزی بشه که بتونن زبان آموزان راحت پرداخت کنن نه که 72ساعت پول بره و منتظر باشی که آیا برمی گرده یانه
5
# سرور ( 10:39 ب.ظ)
خواهشمند است در صورت امکان پرداخت شهریه بعد از اعلام نتایج صورت بگیرد
باتشکر
6
# زبان اموز ( 03:02 ق.ظ)
خواهشمند است پرداخت اینترنتی تمدید شود تا بعد از نتایج.ممنون
7
# اولياءزبان آموز- مركزطالقاني ( 12:48 ق.ظ)
سلام و عرض ادب ، پيشنهاد مي كنم :
1 )هنگام ثبت نام اينترنتي علاوه بر زمانبندي و تعيين ساعت نام مدرس را هم ذكر كنيد تا زبان آموز نسبت به انتخاب ساعت با دبير مورد خواست خود اقدام كند .
2) اسامي مدرسان را با ذكر سوابق آموزشي و فعاليت هاي خاص ذكر كنيد تا علاوه بر ايجاد رقابت بين مدرسان ؛ زمينه شناخت بيش از پيش مدرسان توسط زبان آموزان فراهم آيد.
با سپاس
8
# مرادی ( 12:13 ب.ظ)
موسسه ای خیلی اصرار وپافشاری در پرداخت الکترونیکی شهریه های مربوطه را دارد که سازوکار وبستر اجرای این کار را مهیا کرده باشد شما خودتان بهتر میدانی در زمان پرداخت ها وثبت نام انصافا" مردم اذیت میشنه وبالغ بر سی ،چهل بار شما باید وارد اینترنت شوید تا موفق به انجام کار گردید، پس بهتر است تا زمانی بستر لازم ایجاد نشده تنها گزینه انجام کار اینترنت نباشدوازطرف دیگر من هم با پرداخت بعد از اعلام نتایج موافق هستم .
9
# زبان آموز ( 04:28 ب.ظ)
سلام خسته نباشید
لطفا پرداخت اینترنتی مثل ترم گذشته مشکل ساز نشه واقعا کلافه شدیم در ضمن اگه امکانش هست تاریخ پرداخت را تا بعد امتحانات تمدید کنید عالی میشه
10
# زبان آموز کانون رشت ( 09:43 ق.ظ)
سلام
من نسبت به پرداخت شهریه اینترنتی اعتراض دارم
شماره زبان آموزی وکدملی رو واردمی کنم پیغام شماره زبان آموزی شما ازطرف مرکز ارسال نگردیده وجوددارهشاید به خاطر خط اینترنت هم باشه خیلی ضعیفه ولی این مشکل رو ترم قبل هم داشتم لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر
11
# حسین زوره ( 01:09 ق.ظ)
با سلام
من زبان اموز کانون اهواز شعبه ی کیانپارس هستم .
من شماره و رمز عبور رو وارد می کنم در زمانی که مشخص شده ولی میزنه اشتباه می باشد رفتم با مسئول شعبه صحبت کردم گفتن هم شمارت درسته هم رمز عبور که شماره شناسنامه است . گفتن دوباره چک کن امروز هم من چند بار با هر مرورگری امتحان کردم باز جواب نداد رفتم دوباره پرسیدم هیچ جوابی ندادن .
حالا من ماندما یک ثبت نام اینترنتی یکی جواب منو بده.
12
# خیراندیش ( 09:08 ق.ظ)
با عرض سلام و خسته نباشید:
منم با نظر آقا یا خانم میلانی موافقم و امیدوارم به نظر ایشون ترتیب اثر داده شود.
باتشکر
13
# زبان آموز کانون قزوین ( 01:14 ب.ظ)
من هم با پرداخت بعد از اعلام نتایج موافق هستم .
14
# احمدرضا ( 08:13 ب.ظ)
خواهشمند است امکانی مهیا شود که دانش آموزان تمامی مراکز بتوانند بعد از اعلام نتایج رد یا قبول و تمایل به ارتقا به کلاس ترمیک بالاتر شهریه خود را واریز و ثبت نام نمایند .
15
# مهسا ( 11:31 ب.ظ)
چرا برای کسانی که انتقالی گرفته اند مشکلاتی برای واریز پول ایجاد شده است ؛با وارد کردن شماره زبان اموزی و شماره ملی پیام ارسال نشدن شماره زبان اموزی از سوی مرکز اموزش می اید.لطفا رسیدگی کنید.
16
# حجتی ( 02:02 ب.ظ)
سلام
من هم بادوستان عزیز موافقم اول اینکه پرداخت شهریه بعد از اعلام نتایج باشه خیلی بهتره دوم فقط گزینه پرداخت اینترنتی نباشه با مشکلاتی که خودم هم همین ترم وهم ترم قبل داشتم بهتره شرایط جوری باشه که راحت تر زبان آموزان بتونن شهریه رو واریز کنن ومسئولین محترم کانون وقتی زبان آموزان مشکلشون رو مطرح می کنن جوابشونو بدن که زبان آموزان ناراحت نباشن که مجبوربشن از طریق نظر دنبال راه حل مشکل پرداخت شهریه باشن وسوم اینکه مهلت پرداخت شهریه تا بعداز اعلام نتایج هم تمدید بشه بهتره
باتشکر
17
# روزبه راشدی ( 11:27 ب.ظ)
سلام،من از زبان آموزان تهران هستم. بعد از پرداخت شهریه برای گرفتن جدول زمان بندی اقدام کردم اما بعد از وارد کردن شماره زبان آموزی و رمز عبور با پیغام شماره زبان آموزی از سوی مرکز ارسال نشده نمایش داده می شود.لطفا راهنمایی کنید.
18
# amm ( 11:28 ب.ظ)
نمی دونم اگه کسی به اینترنت دسترسی نداشته باشه بایدچی کارکنه؟
19
# زبان آموز کانون قزوین ( 08:52 ق.ظ)
در صورت امکان پرداخت شهریه پس از اعلان نتایج باشد.
20
# امید ( 01:30 ب.ظ)
من نسبت به پرداخت شهریه اینترنتی اعتراض دارم
شماره زبان آموزی وکدملی رو واردمی کنم پیغام شماره زبان آموزی شما ازطرف مرکز ارسال نگردیده وجوددارهشاید به خاطر خط اینترنت هم باشه خیلی ضعیفه ولی این مشکل رو ترم قبل هم داشتم لطفا منو راهنمایی کنید
21
# حمیدرضا ( 10:30 ب.ظ)
جالب است. من که شخصا در ترم گذشته برای پرداخت اینترنتی اذیت شدم. تصمیم گرفته بودم این ترم از پرداخت اینترنتی استفاده نکنم ولی انگار الزامی شده.
اگر پرداخت بعد از اعلام نتایج باشه هم خیلی بهتره.
در مورد قیمت بالای کتاب ها هم یه فکری بکنید.
تشکر
22
# sahra ( 12:50 ب.ظ)
من سه ترمه که بعد از انتقالی گرفتنم برای پرداخت شهریه دچار مشکل میشم و پیام میدهد که رمزعبور یا شماره زبان آموز من اشتباه است لطفا به مشکل من رسیگی کنید.
23
# فرید از ارومیه ( 12:00 ب.ظ)
من دو تا پیشنهاد دارم :
1. پرداخت شهریه همزمان با ثبت نام باشه و کل مراحل به صورت اینترنتی انجام بشه. البته ثبت نام حضوری و پرداخت شهریه به صورت سنتی و با تاخیر هم امکان پذیر باشه تا کسانی که موفق به پرداخت شهریه و ثبت نام به صورت اینترنتی نشدن بتونن ثبت نام حضوری داشته باشن.
2. اسامی مدرسین در ابتدای دوره مشخص باشه.

با تشکر
24
# sepide ( 03:11 ب.ظ)
سلام.اگر کسی شهریه را پرداخت کند ولی به علتی مثل نبودن کانون در یک شهرستان نتواند ادامه دهد تکلیف شهریه پرداخت شده چی میشه؟!!!لطفا راهنماییم کنید چون وضعیت دانشگاه ها بعد از پرداخت شهریه در کانون اعلام میشود.
25
# ابراهیم پور ( 12:57 ب.ظ)
باعرض سلام وخسته نباشید.

هنگامیکه شماره زبان آموزی و رمز عبور و می زنم پیغام میده شماره زبان آموزی از سوی مرکز اعلام نشده .لطفا منو راهنمایی کنید .چون من فقط 2روز برای ثبت نام وقت دارم.
26
# sepide ( 01:27 ب.ظ)
سلام.اگر کسی شهریه را پرداخت کند ولی به دلیلی مثل نبودن کانون در یک شهرستان نتواند ادامه دهد تکلیف شهریه پرداخت شده چی میشه؟!!!لطفا راهنماییم کنید چون وضعیت دانشگاه ها بعد از پرداخت شهریه کانون مشخص می شود.
27
# mina ( 01:46 ب.ظ)
پرداخت چند بار با پیام خطا مواجه می شود
1)آیا از حساب برداشت می شود؟
2)اگراین اتفاق(کم شدن از حساب) بیفتد چه کنیم؟
28
# زبان اموز کرمانشاه ( 02:58 ب.ظ)
اگه میشه زمان ثبت نام رو اعلام کنید با تشکر
29
# انصاری ( 12:45 ب.ظ)
من هم با نظر پرداخت شهریه بعد از اعلام نتایج موافق هسبم.
30
# شميم ( 03:18 ب.ظ)
منم خواهش ميکنم مهلت بيشتري براي واريز اينترنتي بديد
31
# نعیمی ( 05:35 ب.ظ)
سلام من نیز نظر دوستان را تایید می کنم شهریه بعداز اعلام نتیجه
32
# ihanieh ( 06:13 ب.ظ)
پرداخت حضوری خیلی بهتره . ممنون
33
# ihanieh ( 07:49 ب.ظ)
خیلی راحت پرداخت کردم . با تشکر
34
# وطن خواه ( 11:39 ق.ظ)
به نام خدا
میخواستم بدونم چرا از طریق اینترنت فقط میتوان برای زبان انگلیسی ثبت نام کرد.
زبان آموزان عربی و فرانسه چه کاری باید بکنند.
باتشکر
35
# ARMITA ( 09:02 ب.ظ)
من هم با نظر دوستان موافقم بهتر است پرداخت شهريه بعد از اعلام نتايج صورت گيرد .
36
# قیصرپور ( 10:33 ب.ظ)
لطفا زمان بیشتری برای ثبت نام در نظر بگیرید من بدلیل شلوغی سایت یا هر چیز دیگر متاسفانه با 9دقیقه تاخیر وارد سایت شدم ولی تا همین لحظه موفق به پرداخت شهریه فرزندم نشدم ... با این اوصاف تکلیف ما چیست؟
37
# زهرا اسدی ( 10:59 ب.ظ)
چرا برای پرداخت شهریه اینترنتی هرچی رمز عبور یا شماره زبان آموزی رو میزنم میگه اشتباهه
38
# عليزاده ( 11:26 ب.ظ)
با سلام
من الان كه ساعت 11:22 شب مي باشد تازه توانستم به اينترنت متصل بشوم چون هر صفحه رو كه باز مي كردم به علت پايين بودن سرعت و ترافيك ثبت نام صفحات قطح مي شد وقت ثبت نام در ساعت 10 تمام شده است.متاسفانه اين باعث شد كه نتوانم اينترنتي ثبت نام كنم اگه ممكنه راهنمايي كنيد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: