یکشنبه 14 آذر 1395  | English
19

مشارکت فعال همه استان ها در پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان

مشارکت فعال همه استان ها در پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان

چند روزی است که پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان در کانون زبان ایران آغاز شده است، برای آگاهی بیشتر از روند صورت گرفته دراین پرداخت و پاسخ به سوالات تعدادی از کاربران سایت کانون زبان گفت و گویی باعقیل ابراهیمی؛ مشاور رئیس در امور فناوری اطلاعات انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان چگونه صورت گرفت و چه تمهیداتی برای بهتر شدن آن نسبت به ترم قبل انجام دادید؟

خوشبختانه پرداخت اینترنتی شهریه در ترم زمستان با استقبال شایانی مواجه شد و می توانم بگویم که همه استان ها در این زمینه مشارکت فعال داشتند. یکی از اشکالاتی که عزیزان زبان آموز در این خصوص مطرح می کردند برگشت خوردن شهریه ها پس از پرداخت ها بود که توانستیم با تقویت سامانه پرداخت و لینک های ارتباطی با بانک، سیستم پرداخت اینترنتی را بیش از پیش بهینه سازی کنیم.

چه درصدی از زبان آموزان موفق به انجام پرداخت اینترنتی شهریه شدند؟

در حال حاضر حدودا 39 درصد از زبان آموزان شهرستان ها و 80 درصد از زبان آموزان تهران شهریه خود را به صورت اینترنتی و باموفقیت پرداخت کردند که نسبت به ترم قبل رشد خوبی داشته است. انشاء ا... در اولین فرصت آمار دقیق پرداخت اینترنتی به تفکیک مراکز آموزشی و استان های فعال اطلاع رسانی خواهد شد.

کسانی که موفق به پرداخت اینترنتی نشده اند چه اقدامی باید انجام دهند؟

عزیزانی که موفق به پرداخت اینترنتی نشده اند می توانند همچون گذشته شهریه را به حساب مرکز واریز و فیش آن را در مرکز آموزشی خود جهت ثبت نام ارائه نمایند.


این سوال برای بسیاری از کاربران سایت کانون زبان مطرح است که چرا امکان پرداخت شهریه بعد از دیدن نتایج وجود ندارد؛ چه توضیحی برای این موضوع دارید؟

برای زبان آموزان استان تهران در حال حاضر این امکان وجود دارد یعنی می توانند هم زمان با این که نمرات خود را مشاهده می کنند پرداخت اینترنتی نیز انجام دهند. اما زبان آموزان شهرستانی به علت محدودیت های نرم افزاری قادر به پرداخت شهریه بعد از دیدن نتایج نیستند، اما ما همه ی سعی و تلاش مان را می کنیم تا انشاء ا... با ارتقاء زیر ساخت های فنی و تبدیل نرم افزارهای ثبت نام شهرستان ها به سیستم متمرکز و تحت وب امکان پرداخت آنلاین را همزمان بامشاهده ی نمرات برای زبان آموزان عزیز فعال نماییم.

ثبت نام اینترنتی ترم زمستان را چگونه پیش بینی می کنید؟

با یاری خداوند متعال و با تمهیداتی که در بخش فناوری اندیشیده شده است و با نظر لطف جناب آقای جلالی رئیس محترم کانون زبان و معان محترم اداری و مالی، به نظرم ثبت نام راحت و بی دردسری را پیش رو خواهیم داشت.

ممنون از این که پاسخگوی سوالات مان بودید،امیدواریم ثبت نام اینترنتی هم مانند پرداخت اینترنتی با موفقیت انجام شود و زبان آموزان با مشکلی در این زمینه مواجه نگردند.

من هم از شما سپاسگزارم که با اطلاع رسانی های به موقع چراغ راه زبان آموزان و همکاران ما هستید.
تعداد امتیازات: (28) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2608)
گروه خبر: مصاحبه ها
کد خبر: 658
  • مشارکت فعال همه استان ها در پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان
  • مشارکت فعال همه استان ها در پرداخت اینترنتی شهریه ترم زمستان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# امیریعقوب خانچی ( 07:59 ق.ظ)
بسم الله الرحمن الرحیم باعرض سلام روز سه شنبه 21 /9/91 پس ازدریافت نمره درسایت کانون پول واریز نمودم امروز 22/9/91 پس از گذشت زمان مورد نیاز اقدام به تغیر زمان ثبت نام کردم ولی موفق نشدم جایی در سایت پیدا نکردم فرزندم در کانون زبان شهیدبهشتی پری 1را تمام پری 2 شروع خواهد کرد لذا میخواهم ساعت شروع را تغییر بدهم از 18 به 16 انتقال بدهم روزها همان یکشنبه و سه شنبه باشد لطفآ قبل از پر شدن کلاس مرا راهنمایی بفرمایید . من الله التوفیق

پاسخ
با سلام
لطفاً در زمان مقرر جهت تغییر روز و ساعت خود اقدام فرمایید.
برای مشاهده برنامه زمان بندی ثبت نام به آدرس http://ilireg.ir/sabtenam.htm مراجعه فرمایید.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: