ﺳﻪشنبه 13 مرداد 1394  | English
حداقل   
آموزش مجازی

بخش آموزش های نوین کانون زبان ایران همزمان با نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه و نیاز روز افزون افراد به یادگیری زبان انگلیسی از سال 1388 اقدام به طراحی و ارائه دوره های الکترونیکی زبان انگلیسی نموده است. این دوره ها ویژه علاقه مندانی طراحی شده است که به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری امکان حضور در کلاس های آموزشی را ندارند.

 

 

 

 

در آمـوزش الکـترونیکی (مجازی )، دوره ها برای 12 سطـح آموزشیBasic1)  تا Intermediate3) برنامه ريزی شده است.

 

زبان آموزان شرکت کننده دراین دوره ها امکان می یابند تا آموزش هایی دارای استانداردهای مطابق با دوره های حضوری کانون زبان ایران را دریافت کنند. محتوای آموزشی این دوره ها بر مبنای کتاب های آموزشی کانون زبان ایران بوده و مهارت های چهارگانه زبانی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن و در کنار آن واژگان و دستور زبان انگلیسی به شیوه ای کارآمد، جذاب و علمی آموزش داده می شود به طوری که زبان آموزان پس از طی این دوره ها به همان مهارت های زبانی دست می یابند که زبان آموزان شرکت کننده در دوره های حضوری به دست می آورند.
علاوه بر این که زبان آموزان شرکت کننده در دوره های الکترونیکی از این امکان بر خوردارند که در مکان و زمان دلخواه آموزش دريافت کنند و آموزش هر بخش به زمان محدود شرکت در کلاس خلاصه نمی شود، بلکه امکان تکرار هر بخش از کلاس وجود خواهد داشت. علاوه بر ارائه محتوای آموزشی به شيوه چند رسانه ای با استفاده از متن، صوت، تصوير و انيميشن که محيطی جذاب و کارا برای زبان آموزان فراهم می کند، تمرين ها و فعاليت های درسی متنوعی نيز برای شرکت کنندگان در اين دوره ها طراحی و برنامه ريزی شده است.

 

زبان آموزان پس از فراگيری محتوای آموزشی به حل تمرين های متنوع می پردازند و پاسخ آن ها را به صورت فايل های صوتی و متنی برای مدرسان پشتيبان خود ارسال می نمايند و از نتيجه حل تمرين خود آگاه می گردند. لازم به ذکر است که شيوه حل اين تمرين ها و ارسال آن بسيار ساده است به گونه ای که افرادی که آشنايی کمی با کار با رايانه دارند نيز می توانند به سهولت اين کار را انجام دهند. به اين ترتيب زبان آموزان به اشکالات زبانی خود پی برده و با راهنمايی مدرسان پشتيبان در رفع آن اقدام می نمايند.
 مدرسان پشتيبان از بين مدرسانی انتخاب می گردند که علاوه بر برخورداری از دانش زبانی بالا و مهارت کاربرد کامپيوتر به اين نوع آموزش ها نيز علاقه مند باشند. اين مدرسان در سه محور بررسی تکاليف زبان آموزان، ارائه و نظارت بر بحث های درسی و پاسخ به سؤالات آموزشی زبان آموزان با بخش آموزش های نوين کانون زبان همکاری می نماید.

 


هر ترم آموزش الکترونيکی حدود 2 ماه و نیم به طول می انجامد. لازم است زبان آموز با توجه به تقويم ترمی که در ابتدای دوره دريافت می کند، دروس را مطالعه نمايد، تکاليف مربوط به آن را انجام دهد و پاسخ آن را در طول زمان مشخص شده از طريق سامانه برای مدرس پشتيبان خود ارسال نمايد.

 

امتحان ميان ترم و  پايان ترم نيز در تاريخ از پيش اعلام شده برگزار می شود و زبان آموزان می بايست در همان روز به صورت online در امتحان شرکت نمايند. نمره نهايی دوره با احتساب نمرات کلاسی (شرکت در بحث های درسی و ارسال تکاليف)، امتحان ميان ترم و امتحان پايان ترم مشخص می گردد. در صورتی که زبان آموز نمره قبولی دوره را کسب نمايد، می تواند در سطح بالاتر ثبت نام نمايد. 

برای ثبت نام و شروع دوره لازم است متقاضی با ورود به سامانه آموزش الــکترونيکی کانون    (http://elearning.ili.ir) به صورت online در آزمون تعيين سطح رايگان شرکت نموده و با توجه به نتيجه آزمـــون در ســطح پذيرفته شده ثبت نام نمايد.

هزینه هر ترم آموزشی مبلغ 880000 ریال می باشد که جهت پرداخت آن می بایست از طریق اینترنتی یا فیش بانکی به شماره حساب سیبا 2173229018007 به نام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نزد بانک ملی شعبه جم اقدام نمود.

پس از واریز وجه متقاضی می بایست با بخش آموزش های نوین تماس گرفته و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نماید.

بخش آموزش های نوين کانون با شماره تماس های 88321577 ، 88492062 (021) پاسخگوی سؤالات علاقه مندان می باشد.