عکس هدر

toefl آزمون Test Of English as a Foreign language) TOEFL) که توسط موسسه ETS برگزار می‌شود، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است. در این آزمون میزان تسلط غیر انگلیسی زبانان بر این زبان سنجیده می‌شود. از مزیت‌های بزرگ آزمون تافل می‌توان به گستردگی پذیرش این مدرک در مراکز علمی و مهاجرتی جهان اشاره نمود، به طوری که هم اکنون این آزمون در بیش از 11000 دانشگاه در 130 کشور جهان مورد قبول واقع می‌شود. آزمون تافل تا چند سال پیش به دو صورت کاغذی (PBT) و اینترنتی (iBT) انجام می‌پذیرفت اما از حدود 3 سال پیش دیگر آزمون کاغذی (PBT) در ایران برگزار نمی‌شود و در حال حاضر فقط آزمون اینترنتی تافل (TOEFL-iBT) هر هفته برگزار می‌شود.
در بخش آزمون های بین الملل کانون زبان ایران ، از تابستان 98 مکاتبات با مرکز ETS آمریکا جهت برگزاری آزمون های تافل از سر گرفته شد، قراردادهای حقوقی، مالی و فنی بررسی، آموزش ها و آزمون های آنلاین برگزار کنندگان این آزمون از سوی موسسه ETSبرگزار گردید، تجهیزات لازم از موسسه ETSآمریکا ارسال شد و سایت با به روزترین تجهیزات راه اندازی شد.

راهنمای نام‌نویسی آزمون بین المللی تافل

تاریخ های برگزاری آزمون بین المللی تافل

 ثبت نام در این آزمون از طریق سایت ets.org است و داوطلبین عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88492195-021 در تمامی ساعات اداری تماس حاصل کنند.
محل برگزاری آزمون به نشانی شهرک غرب، بلوار حسن سیف، روبروی کوچه 22، کانون زبان ایران واحد برادران می باشد. شماره تماس سایت برگزاری آزمون 88085845 می باشد.

 

مرکز برگزاری آزمون بین المللی تافل کانون زبان ایران


مرکز تافل 5
مرکز تافل 4
مرکز تافل 3
مرکز تافل 2
مرکز تافل 1