عکس هدر

جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان مقطع Jump4 مرکز سعادت آباد برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان مقطع Jump4 مرکز سعادت آباد برگزار شد
جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان مقطع Jump4 مرکز آموزشی سعادت آباد به همت مدرسان و کارکنان مرکز و با حضور علیرضا حاجیان زاده، مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیر عامل پیشین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مراسم با تلاوت آّیاتی از کلام الله مجید به زبان‌های عربی و انگلیسی آغاز شد و سپس معصومه عباسی، مسئول مرکز آموزشی ضمن خیر مقدم به بیان گزارشی در خصوص مرکز سعادت آباد پرداخت.

اجرای سرود به زبان‌های فارسی و انگلیسی توسط زبان‌آموزان با همراهی صنم فخری آذر، زینب حقیقی بیطرف، مسعود عزیزی، مرضیه حاجیان‌زاده و ترانه شناسا از مدرسان مرکز و اجرای نمایشنامه توسط زبان‌آموزان با همراهی الهام علی محمدی، الدوز امیرحسینی و زهرا جواهری از مدرسان مرکز از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

گفتنی است، در پایان مراسم به فارغ التحصیلان لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

n96-سعادت آباد

n96-سعادت آباد 2

n96-سعادت آباد 3

n96-سعادت آباد5

n96-سعادت آباد8

 

n96-سعادت آباد5

۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۲۲
تعداد بازدید : ۲,۵۳۷

شکریان مسوول بخش نوجوانان کانون زبان ایران
۱۳۹۶/۰۹/۲۹
0
1
5

برای تمامی زبان آموزان کانون زبان آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را دارم. همچنین از زحمات سرکار خانم عباسی، مسئول محترم مرکز آموزشی سعادت آباد برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی زبان آموزان تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان نیز از خداوند منان سلامتی و به روزی خواستارم.

معصومه عباسی
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
0

سلام همکار ارجمند سپاس از شما و توجه شما در کنار شما بودن لذتی ست و استفاده از نظرات شما ما را قدرتمندخواهد نمود به روزی برای شما خواستارم

امیر صداقت نیکو
۱۳۹۶/۰۹/۲۹
0
0
3

با کمال تشکر و عرض خسته نباشی خدمت خانم عباسی مدیریت محترم مرکزاموزشی سعادت ابادارزوی توفیق و سلامتی در تمام مراحل خدمت و زندگی برای شما ارزومندم

معصومه عباسی
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
0

همکار گرامی سلام دوست ارجمند قطعا با پشتیبانی شما در اداره مرکزی این امر میسر شد. ممنون از پیام شما

زهره حامدی پور
۱۳۹۶/۰۹/۲۹
5
1
5

بسیار جالب وچشم نواز و هماهنگ است و اینگونه برنامه ها برای بچه ها مفرح ومی باشد و یک تجربه دوست داشتنیه براشون. بسیار عالی...

معصومه عباسی
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
0

دقت و نظر شما ما را امیدوار و با انگیزه می کند دوست عزیز متشکر از نظرتون

احمدی
۱۳۹۶/۱۰/۰۲
5
0
5

عالی

پیک
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
0
0
2

بسیار ارزشمند و انگیزه دهنده. خیلی خوبه که امکانی فراهم شد که بچه ها توانمندی هاشون رو به نمایش بذارن. لطفا فیلم این برنامه رو هم در سایت قرار بدید.

معصومه عباسی مسئول مرکز سعادت آباد
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
0

سلام خودتان را پیک معرفی کردید ولی متشکر از نظر شما تلاش خواهیم کرد با مجوز ریاست محترم کانون زبان بتوانیم یک CD از سرود و نمایش بچه ها در اختیارتان قرار دهیم

آمنه شعبانی
۱۳۹۶/۱۰/۰۷
0
0
1

باید قدردان و سپاسگزار زحمات مدرسین این زبان آموزان بود. بی شک رمز موفقیت کانون زبان ایران در داشتن مدرسین توانمندی است که از دل و جان برای این بچه‌ها مایه می گذارند.

معصومه عباسی مسئول مرکز سعادت آباد
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
0

سلام آمنه شعبانی عزیز قطعا مدرسین در کنار سازمان و سازمان در کنار مدرسین موفقیت کسب نمودند بی شک یک عنصر به تنهایی موفقیت ایجاد نمی کند، تلاش مدرسین نهادی و خدایی است که جای قدرانی و تشکر دارد.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید