عکس هدر

با حکم مدیرعامل:
امیرحسین آزادی‌وفا معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری شد

با حکم مدیرعامل: </br>امیرحسین آزادی‌وفا معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری شد
با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، امیرحسین آزادی‌وفا معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری شد. پیش از این سرپرستی معاونت توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری بر عهده موسی‌رضا نظری بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاضل نظری در این حکم با اشاره به شایستگی و سوابق ارزشمند آزادی‌وفا، از او خواسته است با رویکردی نظام‌مند به مجموعه فعالیت‌های کانون، از رهگذر اصلاح فرایندها، دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های موجود و همچنین توجه به ضرورت حسن اجرای قوانین و مقررات ضمن فراهم آوردن زمینه‌ی مشارکت موثر همکاران به عنوان سرمایه‌های انسانی، در جهت حفظ و توسعه منابع و افزایش کارایی و اثربخشی عمومی کانون قدم‌های موثری برداشته شود.

مدیرعامل کانون در ادامه این حکم خاطرنشان کرد: بدیهی است در این مسیر، با رعایت عدالت در توزیع امکانات و اعتبارات، ساماندهی صحیح و بازنگری در کیفیت و شفافیت برون‌سپاری فعالیت‌ها تلاش برای توسعه، جذب و تخصیص منابع با تأکید بر مقوله اقتصاد فرهنگ و هنر از اقتضائات اساسی این مسوولیت خواهد بود.

در سابقه کاری آزادی‌وفا تاکنون مسوولیت‌هایی همچون مدیرکل پشتیبانی سازمان بهزیستی کل کشور، معاون توسعه و مدیریت منابع جمعیت هلال‌احمر کشور، معاون توسعه و مدیریت منابع منطقه آزاد چابهار و مدرس دانشگاه ثبت شده است.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روز افزون برای ایشان دارد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱,۲۶۸

خلیل مسعودی
۱۳۹۷/۰۲/۳۰
5
1
1

ضمن قبولی طاعات و. عبادات در این ماه پر فیض . انتخاب بجا و شایسته این عزیز و بزرگوار را تبریک عرض می نمایم . آرزوی موفقیت و توفیقات روز افزون را برای استاد ارجمند دارم . اطمینان وافر دارم حضور حضرتعالی موجبات تعالی و خیر و برکت را برای مجموعه کانون به ارمغان خواهد آورد . حضورتان را ارج می نهیم .سربلند و پیروز باشید. مسعودی کانون زبان ایران (اداره مرکزی)


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید