عکس هدر

با حکم مدیرعامل صورت گرفت:
انتصاب محمدعلی مقیمی به‌عنوان ‌مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات کانون پرورش فکری

با حکم مدیرعامل صورت گرفت: </br>انتصاب محمدعلی مقیمی به‌عنوان ‌مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات کانون پرورش فکری
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی محمدعلی مقیمی‌هنجنی را به سمت مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات کانون پرورش فکری منصوب کرد.

 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، فاضل نظری در این حکم  با اشاره به شایستگی‌ها و سوابق وی این مسئولیت را به مقیمی سپرده است.

مدیرعامل کانون هدف اصلی از اقدام‌های این دفتر را حصول اطمینان از حسن اجرای ضوابط، مقررات و قوانین براساس ملاک‌های معین با بهره‌مندی از نظرهای آحاد خانواده فرهنگی مرتبط با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دانسته و در این رویکرد تهیه و تدوین برنامه‌های راهبردی و عملیاتی مرتبط سالانه واحدهای تابعه با اعمال مدیریت واحد و احصای شاخص‌های اختصاصی و معیارهای ارزیابی عملکرد و بررسی میزان تحقق اهداف و بهره‌وری فعالیت‌ها را از الزامات اساسی اقدام در این زمینه عنوان کرده است.

نظری در این حکم هم‌چنین اظهار امیدواری کرده از رهگذر استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در سطوح مختلف سازمان و تجزیه و تحلیل آن با همراهی، همکاری و مشارکت مدیران ارشد کانون در انجام وظایف تخصصی آن دفتر و سایر امور محوله در مسیر توسعه تعامل در این حوزه و تحقق اهداف کانون قدم‌های موثری برداشته شود.

محمدعلی مقیمی‌هنجنی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات است و تاکنون مسئولیت‌هایی از قبیل: مشاور استراتژیک فیپو (اولین اپراتور خصوصی پست کشور)، معاون مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت حوزه هنری، رییس اداره توسعه و تعالی حوزه هنری و کارشناس ارشد ارزیابی عملکرد نرم افزار شعب بانک شهر را در کارنامه کاری خود دارد.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت‌های روزافزون برای ایشان دارد.

 

 

 

 

۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۸۰۶


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید