عکس هدر

با حکم مدیرعامل:
سیدحسین پیغمبری مدیرکل کانون پرورش فکری استان یزد شد

با حکم مدیرعامل: </br>سیدحسین پیغمبری مدیرکل کانون پرورش فکری استان یزد شد
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی سیدحسین پیغمبری را به مدیرکلی کانون استان یزد منصوب کرد. پیغمبری جایگزین محمدرضا آخوندی‌ابراهیم‌آبادی شد که از بهمن سال 1396 تاکنون سرپرستی اداره ‌کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد را بر عهده داشت.
 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، فاضل نظری در این حکم به شایستگی‌ها و سوابق سیدحسین پیغمبری اشاره و این مسئولیت را به وی سپرده است.

مدیرعامل کانون در این حکم با بیان این‌که هدف محوری کانون به عنوان یکی از نقش‌آفرینان ممتاز و متمایز عرصه تعلیم، تربیت و تعالی آینده‌سازان ایران اسلامی، شکوفایی استعدادها و پرورش ذوق و خلاقیت کودکان و نوجوانان است. تحقق این هدف علاوه بر نیاز به وجود محیطی پرنشاط و امیدبخش و بهره‌مندی از ظرفیت‌ دانش، تجربه و انگیزه والای خانواده ارجمند کانون، مستلزم تعمیق برنامه‌ها و کیفی‌سازی فعالیت‌ها، توجه به ابزارها و روش‌های نوین پرورش خلاقیت، تقویت و توسعه همکاری با مدارس و پرداختن به آموزش هدف‌مند مهارت‌ها و مقوله‌های فرادانشی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتضائات فرهنگی بومی است.

فاضل نظری در ادامه این حکم اظهار امیدواری کرده است به واسطه تلاش عالمانه و همت مجدانه جناب‌عالی همکاران ارجمند استان یزد و از رهگذر ملاحظه‌ راهبردهای عملیاتی کانون ضمن هماهنگی با استاندار محترم و سایر مسئولان دستگاه‌های ذیربط آن استان و تعامل موثر با همکاران ستادی، در مسیر تحقق اهداف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قدم‌های موثری برداشته شود.

پیغمبری، تاکنون به عنوان کارگردان، تهیه کننده، تصویربردار، مدیر تولید و همچنین مشاور مدیرکل صدا و سیما در امور سیمای یزد فعالیت کرده است.

او همچنین به عنوان مدرس رشته‌های عکاسی، تصویربرداری، بازیگری و کارگردانی سینما و نمایش با دانشکده‌ها و دانشگاه‌های گوناگون هنری استان یزد همکاری و در سال‌های 73 تا 75 نیز به عنوان کارشناس مسئول فرهنگی‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد فعالیت داشته است.

«شهر اسباب بازی‌ها، «تنهایی دریا»، «دژ»، «بازی سلطان و سیاه»، «پیک نیک در میدان جنگ»، «پالتویی برای یک سرباز» و «سوگ نمایش سیراب‌ترین عطشان» عنوان نمایش‌هایی است که او کارگردانی کرده است.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت‌های روزافزون برای ایشان دارد.

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۵۲۹


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید