مهلت شرکت در مسابقۀ «روایت سربلندی» تمدید شد

مهلت شرکت در مسابقۀ  «روایت سربلندی» تمدید شد
مهلت شرکت در مسابقۀ شعر عاشورایی به زبان انگلیسی با عنوان «روایت سربلندی» که برای زبان‌آموزان، مدرسان و کارکنان کانون زبان و نیز سایر علاقه‌مندان به این حوزه برگزار شده است تا پایان ماه صفر (7 آبان ماه) تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه لازم است اشعار انگلیسی خود و یا ترجمه‌ای وزین از اشعار فارسی یا عربی منتخب خود را به آدرس ایمیل kanoonzaban98@yahoo.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است، محورهای این مسابقه عبرت‌های عاشورا، تبیین قیام سیدالشهدا (ع)، بیان عواطف و احساسات نسبت به سیدالشهدا و اهل ‌بیت (ع) و بیان جنبه‌های حماسی واقعه عاشورا با تکیه بر شعار «شیعه ذلت‌ نمی‌پذیرد» است.
گفتنی است، داوری آثار ارسال شده توسط کارشناسان فرهنگی و مسلط به زبان انگلیسی کانون زبان ایران انجام می‌پذیرد و به آثار برگزیده طی مراسمی در قالب شب شعر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه این مسابقه واقع در تهران، خیابان فجر، نبش غفاری، شماره 33، طبقه پنجم مراجعه و یا با شماره تلفن 88492491 تماس حاصل نمایند.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : ۱,۸۵۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...