برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز گلستان (تهران)

برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز گلستان (تهران)
محمد اله‌وردی، مسئول مرکز آموزشی گلستان (تهران) از برگزاری کلاس‌های بحث آزاد در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آشنایی با واژگان و اصطلاحات حوزههای مختلف، بهبود مهارت برقراری ارتباط و آشنایی با اصول و تکنیکهای بحث و گفتگو از مهمترین اهداف این دوره است.

همچنین حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره بحث آزاد 1 سطح Intermediate و برای  دوره بحث آزاد 2 سطح  Intermediate High است. زبان ­آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی ­باشند، باید در آزمون تعیین سطح شفاهی شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند.

این دوره در دو ترم21 جلسه‌ای (دو روز در هفته) برگزار می‌شود و تعداد زبان­‌آموزان کلاس‌های این دوره حداقل 8 و حداکثر 14 نفر است.

گفتنی است، در این دوره کتاب‌هایILI Free Discussion  به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. این کتاب‌ها در برگیرنده مطالب و فعالیت‌های دو نفره و گروهی متنوعی هستند که در هر درس به یک موضوع خاص می‌پردازد. هر درس از کتاب از سه بخش اصلی تشکیل شده است که مرحله به مرحله زبان‌آموزان را در راستای بحث و گفتگوی کلاسی هدایت می‌کند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی گلستان (تهران) در بلوار اشرفی اصفهانی، رو به روی مرزداران، ابتدای خیابان پیامبر، خیابان شهید اسکندرزاده، گلستان 24 (شهید محبعلی)، پلاک 2 واقع شده است و علاقه مندان برای تماس با این مرکز می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 20:30 و پنج شنبه‌ها از ساعت 8 تا 20:30 با شماره تلفن های ۴۴۰۸۳۶۷۱,۴۴۰۴۶۴۷۷ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۲,۱۰۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...