جشنواره ویدئویی "کرونا نباشه دوست داری کجا بری؟"

جشنواره ویدئویی "کرونا نباشه دوست داری کجا بری؟"
روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد در دومین بهار کرونایی جشنواره ویدئویی "کرونا نباشه دوست داری کجا بری" را برای زبان‌آموزان این مجموعۀ آموزشی در سراسر کشور برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره لازم است در ویدئویی به معرفی مکانی که دوست داشتند در تعطیلات نوروز 1400 به آن سفر کنند به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، روسی، ایتالیایی و چینی بپردازند.

از بین آثار ارسالی پس از داوری، 13 اثر برگزیده انتخاب شده و در صفحۀ اینستاگرام کانون زبان ایران به آدرس ili_insta در تعطیلات نوروز منتشر خواهد، سپس به ۳ اثری که بیشترین تعداد لایک را داشته باشند  ۵۰ درصد تخفیف شهریه ترم تابستان تعلق خواهد گرفت.

شرایط شرکت در جشنواره:

- حداکثر مدت زمان هر ویدئو ۵۹ ثانیه باشد

- هنگام ضبط ویدئو موبایل خود را به صورت افقی بگیرید

- ویدئوها باید در فضای ابری (پیکو فایل، گوگل درایو، دراپ باکس و ...) آپلود شده و لینک آن به همراه مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام‌خانوادگی، شماره زبان‌آموزی و مرکز آموزشی به  آدرس iliprtab@gmail.com ارسال شود

- آثار ارسالی از لحاظ محتوا، خلاقیت و ایده‌پردازی نیز داوری خواهند شد

- مهلت ارسال آثار تا  ۲۲ اسفندماه خواهد بود

۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۳,۳۸۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...