برگزاری آزمون دورۀ آموزشی" آشنایی با قوانین و مقررات ارتقاء سلامت اداری"

برگزاری آزمون دورۀ آموزشی" آشنایی با قوانین و مقررات ارتقاء سلامت اداری"
آزمون دورۀ آموزشی غیرحضوری " آشنایی با قوانین و مقررات ارتقاء سلامت اداری" ویژه کارکنان کانون زبان ایران به‌ صورت متمرکز توسط مرکز آموزش کانون پرورش و با همکاری بخش آموزش ضمن خدمت کانون زبان در روز دوشنبه 10 دی ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این دوره ویژۀ تمامی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی در نظر گرفته شده بود و برای همکارانی که این آزمون را با موفقیت گذرانده‌اند، 8 ساعت آموزشی لحاظ می‌گردد.

پیشینۀ قوانین انضباطی کارمندان دولت، دولت کارآمد، قانون رسیدگی به تخلفات و مجازات‌های اداری، شناخت انواع تخلفات و مجازات‌های اداری، عوامل موثر در بروز تخلفات اداری و روش های پیشگیری از آن و ... از مهم ترین مباحث ارائه شده در این دوره بود.

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۱,۰۰۹
محمد
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
0
0
2

این آزمون شامل کارکنان قراردادی اصطلاحات قرارداد داخلی یکساله نبود؟ به ما که اطلاع ندادند...

مهرنوش
۱۳۹۷/۱۰/۱۲
0
0
0

متاسفانه کانون این دوره های اموزشی رو زمانی برگزار می کند که اوج کارها و زمان شروع اول ترم می باشد و مراکز با ازدحام کارها و فرم ها و امار ها و دغدغه های زیادی روبرو هستند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد