برگزاری دورۀ آموزشی "ارتقاء بهره‌وری" در استان فارس

برگزاری دورۀ آموزشی "ارتقاء بهره‌وری" در استان فارس
دورۀ آموزشی "ارتقاء بهره‌وری" با رویکرد نهادهای آموزشی با حضور جمعی از کارکنان و مسئولان مراکز آموزشی استان فارس در دفتر مرکزی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این دوره که به مدت 2 ساعت آموزشی برگزار شد مباحثی همچون تاریخچۀ بهره‌وری، تعریف کارایی و اثر بخشی بهره‌وری، چرخه مدیریت بهره‌وری و راهکارهای ارتقاء بهره‌وری مطرح گردید.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان فارس دارای 34 مرکز آموزشی است و در آن‌ها زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، عربی، روسی به زبان آموزان (خواهر و برادر) در گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

در مرکز غیر انگلیسی شیراز نیز دوره‌های آمادگیDelf ، IELTS، TOEFL، B2، گویش عراقی و مکالمۀ آزاد موضوعی عربی برگزار می‌گردد.

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۷۵۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد