در گفتگویی با معاون اداری و مالی مطرح شد:

جزئیات ثبت نام ترم بهاره کانون زبان ایران

جزئیات ثبت نام ترم بهاره کانون زبان ایران
معاون اداری مالی کانون زبان ایران در گفتگویی با خبرگزاری ایسنا جزئیات ثبت نام ترم بهاره کانون زبان ایران را اعلام کرد.

مهدی مشفق در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه برای ترم بهاره در بخش‌های آموزش انگلیسی، اسپانیایی، روسی، آلمانی، فرانسه، چینی، ایتالیایی و عربی زبان آموز پذیرش خواهیم کرد گفت: ثبت نام بهاره از روز دوم فروردین شروع می‌شود و تا نوزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و فرآیند ثبت نام و واریز شهریه به صورت آنلاین و اینترنتی است.

معاون اداری مالی کانون زبان ایران با اشاره به اینکه توصیه می‌کنیم داوطلبان با صبر و حوصله این کار را انجام و ۲۴ ساعت قبل، نسبت به واریز شهریه اقدام کنند گفت: امکان رزرو اینترنتی در صفحه اصلی سایت کانون زبان ایجاد شده است. ثبت نام حضوری نیز در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ فروردین انجام می‌شود.

مشفق ادامه داد: کلاس‌های ترم بهاره از ۲۰ فروردین آغاز می‌شود.

وی درباره اولویت‌های ثبت نام و افرادی که پشت نوبت ثبت نام می‌مانند نیز گفت: اولویت خاصی برای ثبت نام نداریم و درباره صف انتظار نیز تلاش کردیم با جذب مدرس به اندازه کافی این مشکل را حل کنیم و امید است در بهار، صف انتظاری وجود نداشته باشد.

معاون اداری مالی کانون زبان ایران درباره تخفیفات کانون به خانواده فرهنگیان نیز گفت: کانون زبان یک مجموعه دولتی هست، ولی تخفیفاتی برای خانواده فرهنگیان داریم. هرچند شهریه ما جزو ارزان‌ترین شهریه‌هاست.

۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۷,۱۷۴
ایدا
۱۳۹۸/۰۱/۱۴
5
3
2

عالی بود . ممنون.

مائده شوندی
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
5
5
2

راضی هستم بهترین کانون هستید با تشکر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد