مدرس کانون زبان لرستان به عنوان "معلم نمونه استانی" انتخاب شد

مدرس کانون زبان لرستان به عنوان "معلم نمونه استانی" انتخاب شد
مژگان رضائی‌پور، مدرس مرکز خواهران بزرگسال لرستان از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان معلم نمونه استانی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، رضائی‌پور تدریس در کانون زبان ایران را از سال 1388 آغاز کرده است، وی کانون زبان را موسسه‌ای بی‌نظیر در عرصۀ آموزش زبان می‌داند و می‌گوید: به نظر من اگر کسی به دنبال این است که زبان‌های خارجه را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرد، باید به کانون زبان بیاید. من در کانون زبان چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام و در کنار زبان‌آموزانم، خودم نیز تلمذ کرده‌ام.

ایشان کانون زبان را بزرگترین و معتبر ترین آکادمی علمی در عرصه آموزش زبان های خارجی در کشور دانست و افزود: کانون زبان با بهره گیری از مجرب ترین اساتید زبان توانسته تا کنون  به عنوان یک موسسه بی رقیب گام مهمی در جهت آموزش فرزندان این مرز و بوم بردارد.

وی در خصوص ویژگی‌های یک معلم نمونه می‌گوید: به نظر من یک مدرس نمونه باید در درجه اول از دانش و مهارت کافی برخوردار باشد و هیچگاه خود را بی نیاز از  دانستن، مطالعه و یادگرفتن نداند، باید از تکنولوژی‌ها و دانش روز مطلع باشد، از کار کردن با بچه‌ها لذت ببرد و صبر و حوصله فراوان داشته باشد.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای ایشان دارد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱,۳۲۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...