انتصابات جدید در مراکز آموزشی کانون زبان ایران

انتصابات جدید در مراکز آموزشی کانون زبان ایران
  دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران با صدور احکامی جداگانه مهدیه علیمردانی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی مشکوه (تهران) و سعید اسدسنگابی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی شیراز- مدرس منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این احکام آمده است: "امید است با استعانت از خداوند متعال و همراهمی کارکنان و مدرسان گرامی، در انجام وظایف محوله و پیشبرد امور آن مرکز موفق و منصور باشید."۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲,۳۹۵
علی اصغر برزگر
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
5
4
12

جناب آقای سعید اسدسنگابی انتصاب شایسته شما را به عنوان مسئول مرکز آموزشی مدرس تبریک گفته و از در گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارم.

زهره ریاضی راد
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
5
5
9

جناب آقای سنگابی گرامی انتصاب به جا و شایسته جنابعالی بعنوان مسئول مرکز مدرس که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های‌ بر جسته شمادر صحنه‌های‌ خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

همکار شیراز
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
0
4
11

جناب آقای سعید اسد سنگابی انتصاب شایسته ی شما به عنوان مسوول بزرگترین مرکز آموزشی استان فارس، نشان از توانایی های ارزشمند حرفه ای و اخلاقی شما دارد. زحمات شما در کانون زبان فارس فراموش ناشدنی است. باآرزوهای خوب

فائزه پروازدوانی
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
0
5
9

جناب آقای سعید اسدسنگابی انتصاب شایسته حضرتعالی رابه سمت مسئول مرکز آموزش مدرس شیراز تبریک عرض نموده وتوفیق روزافزون جنابعالی را ازخداوندمتعال خواستاریم.

علیرضا دوستیار تبریزی - از تبریز
۱۳۹۸/۰۵/۲۸
0
2
10

جناب آقای سعید اسدسنگابی انتصاب شایسته شما را به عنوان مسئول مرکز آموزشی مدرس تبریک گفته و از در گاه ایزد منان موفقیت و سربلندی برایتان آرزومندم.- برادرشما دوستیار تبریزی .

علیمردانی
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
0
0
3

بسیار از مهر شما استاد بزرگ سپاسگزارم.


سعید شهاب
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
0
2
5

جناب آقای سنگابی دوست گرامی انتصاب به جا و شایسته جنابعالی بعنوان مسئول مرکز مدرس که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های‌ بر جسته شمادر صحنه‌های‌ خدمت صادقانه است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

بهادری شعبه بوشهر
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
0
2
3

باسلام .جناب آقای اسد سنگابی این انتصاب را به شما تبریک عرض می کنم انشالله دراین راه موفق وپیروز باشید.

نیک خلق
۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
2
8

سرکار خانم علیمردانی عزیز، تبریک من رو پذیرا باشید. برای شما آرزوی موفقیت می کنم. شما شایسته بهترین ها هستید.

عالی
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
0
0
2

سرکار خانم علیمردانی انتصاب بحق و شایسته‌ شما را بعنوان سرپرست کانون زبان ایران (شعبه مشکات) تبریک و تهنیت عرض مینمایم. از خداوند متعال استعانت و یاری برای شما جهت انجام صحیح این ماموریت خطیر که همانا تربیت نسل آینده این مرزو بوم است، خواستارم. انشاالله خداوند یار و یاورتان باشد و منتظر شنیدن موفقیت روزافزون شما هستم که این ارتقا الحق و الانصاف شایسته معلمی دلسوز و دغدغه مندی چون شما است. با عرض ادب و احترام امیررضا حسن‌پور

همکار شیراز
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
0
0
2

سرکار خانم علیمردانی انتخاب شایسته شما را تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت آن مجموعه باشیم.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...