کانون زبان ایران / همکاری با ما / همکاری با سازمان ها و مدارس

ارائه خدمات آموزش زبان و همکاری در این حوزه با مدارس، مراکز آموزشی، سازمان‌ها و نهاد‌های خصوصی و دولتی، از جمله وظایف مدیریت آموزش‌های ویژه بوده و در واحدی با عنوان "بخش برون کانونی" پیگیری و اداره می‌شود و کلاس‌هایی که از طریق این نوع همکاری‌ها در کل کشور تشکیل می‌گردند در مجموعه کانون زبان ایران با عنوان کلاس‌های "برون کانونی" شناخته می‌شوند. 
برگزاری آزمون اولیه تعیین سطح کتبی و شفاهی، تعیین محتوای استاندارد آموزشی برای هر سطح ، تامین مدرس، کنترل کیفی کلاس‌ها از طریق بازدید کارشناسی مستمر و در نهایت ارزشیابی پایان ترم به طور کامل در این دوره‌ها توسط کانون زبان ایران همانند کلاس‌های داخلی انجام می‌گردد. 
تمامی زبان‌های در حال تدریس در مراکز کانون زبان ایران شامل: انگلیسی، فرانسه، عربی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، فارسی به غیر فارسی زبانان و چینی قابل ارائه به صورت دوره‌های "برون کانونی" هستند.
در صورت نیاز و علاقه‌ به خدمات آموزشی اشاره شده و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۸۸۴۹۲۱۹۷ به وسیله Whats App  یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...