تکمیل سری کتاب‌های مکالمۀ ویژه با انتشار کتاب‌های ACT5 و ACT6

تکمیل سری کتاب‌های مکالمۀ ویژه با انتشار کتاب‌های ACT5 و ACT6
کتاب های ACT5 و ACT6 کانون زبان ایران مربوط به دورۀ مکالمۀ ویژه منتشر شده و به این ترتیب سری کتاب‌های این دوره تکمیل شده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این کتاب‌ها  دارای 6 قسمت مطابق با 6 درس در کتاب زبان آموز و 6 درس در کتاب کار است. هر یک از 6 قسمت کتاب زبان آموز شامل دو بخش شنیداری، یک بخش مکالمه، دو بخش دستور زبان، یک بخش مکالمه آزاد (اختیاری) و یک بخش فرهنگی است.

در پایان درس های 3 و 6 این کتاب‌ها یک بخش تحت عنوانFun Spot  در نظر گرفته شده است که هدف از آن دوره کردن درس‌های قبل از طریق تمرین‌های متفاوت و جذاب است.

همچنین در پایان هر یک از این کتاب‌ها لیستی از لغات قرار دارد که شامل لغات جدیدی می‌شود که در قسمت‌های مختلف کتاب به کار رفته است.

هر یک از 6 قسمت کتاب کار شامل بخش واژگان، بخش شنیداری، بخش دستور زبان، بخش متن، بخش کاربردهای زبانی، بخش نوشتاری و بخش ارتباط متقابل می‌باشد.

در پایان این کتاب متن‌های مربوط به بخش‌های شنیداری و پاسخ همۀ تمرینات کتاب کار گنجانده شده است.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۹۶۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد