عکس هدر

معرفی

این آزمون‏ ها در شش سطح (C2، C1، B2، B1، A2، A1) که منطبق بر سطوح چارچوب مشترک اروپایی (CECRL) است، طراحی شده و برای مقاطع سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان به طور جداگانه برگزار می‏ شوند.

مدارک این امتحانات مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش فرانسه بوده و جزو معتبرترین مدارک زبان فرانسه جهت ثبت ‏نام در دانشگاه‏ های فرانسه زبان، اقدامات شغلی و ... محسوب می ‏شود.

در ایران، امتحانات DELF/DALF از سال 1992 در کانون زبان اجرا شد و هم اکنون در 4 شهر اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد توسط بخش فرانسه  کانون زبان، برگزار می‏ شود.

 

دوره های آموزشی

 هم اکنون کلاس‏ های آمادگی برای شرکت در سطوح مختلف امتحانات DELF/DALF در مراکز کانون زبان، جهت گروه‏ های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، ارائه می ‏شود.

 

  french- exam2019

تاریخ ثبت نام دوره بعدی

Delf/Dalf بزرگسالان 21 تا 23 مهر

DELF Prim ، DELF junior: 19، 20، 21 اسفند

DELF TP: 19، 20، 21 اسفند

 

محل ثبت نام

اصفهان: خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، نرسیده به دادگستری، پلاک 33       تلفن: 36615245-36612582

تبریز: خیابان امام خمینی، بالاتر از مسجد کبود، روبروی مجتمع تجاری ابریشم         تلفن: 7-35543886

شیراز: خیابان پاسداران، پارک کودک (قوری)، ساختمان کانون پرورش فکری             تلفن: 38206757

مشهد: خیابان دانشگاه، خیابان دانشگاه 25 (گلستان غربی)، پلاک 351                تلفن: 38480274

 

نتایج آخرین دوره ی امتحانی

نتایج آزمون بزرگسالان اردیبهشت 97

نتایج آزمون کودکان و نوجوانان تیر 97

 

 

 معرفی
 DFP مدرکی ‏است دارای اعتبار بین ‏المللی، که از طرف اطاق بازرگانی و صنعت پاریس (CCI PARIS ILE-DE-FRANCE) به افرادی که دارای قابلیت مراودات کتبی و شفاهی در زمینه حرفه ‏ای هستند، تعلق می‏ گیرد. برای اخذ مدرک DFP در رشته گردشگری (DFP THR)، متقاضیان می ‏توانند در امتحان گردشگری، هتل‏ داری و رستوران‏ داری که در سطوح  B2, B1 ,A2  در کانون زبان ایران برگزار می ‏شود، شرکت کنند. 
در اکثر موارد مخاطبان این آزمون‏ ها شامل دانشجویان یا زبان ‏آموزان زبان فرانسه ‏ای می‏ شود که در نظر دارند در پایان تحصیلات خود در این رشته فعالیت حرفه‏ ای داشته باشند و یا شاغلین این رشته که مایل به ارتقاء موقعیت شغلی و بهبود رزومه کاری خود هستند.

 

دوره های آموزشی

دوره‏ های فرانسه با اهداف گردشگری، هتل‏ داری و رستوران ‏داری ، جهت تدریس سطوح مختلف این رشته در کانون زبان، طراحی شده ‏است. مدرسان این کلاس ‏ها توسط متخصصان اطاق بازرگانی پاریس آموزش دیده ‏اند. 

 

تاریخ امتحانات

 16 آذر 1397

 

تاریخ نام نویسی دوره بعدی

15  تا 29 آبان

 

نحوه نام نویسی

جهت نام نویسی در این آزمون می توانید به اینجا مراجعه کنید

 

نتایج آخرین دوره‌ی امتحانی