عکس هدر

معرفی

این آزمون‏ ها در شش سطح (C2، C1، B2، B1، A2، A1) که منطبق بر سطوح چارچوب مشترک اروپایی (CECRL) است، طراحی شده و برای مقاطع سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان به طور جداگانه برگزار می‏ شوند.

مدارک این امتحانات مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش فرانسه بوده و جزو معتبرترین مدارک زبان فرانسه جهت ثبت ‏نام در دانشگاه‏ های فرانسه زبان، اقدامات شغلی و ... محسوب می ‏شود.

در ایران، امتحانات DELF/DALF از سال 1992 در کانون زبان اجرا شد و هم اکنون در 4 شهر اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد توسط بخش فرانسه  کانون زبان، برگزار می‏ شود.

 

دوره های آموزشی

 هم اکنون کلاس‏ های آمادگی برای شرکت در سطوح مختلف امتحانات DELF/DALF در مراکز کانون زبان، جهت گروه‏ های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، ارائه می ‏شود.

 

تاریخ امتحانات

 جدول امتحانات فرانسه

نتایج آخرین دوره ی امتحانی

 

 معرفی
 DFP مدرکی ‏است دارای اعتبار بین ‏المللی، که از طرف اطاق بازرگانی و صنعت پاریس (CCI PARIS ILE-DE-FRANCE) به افرادی که دارای قابلیت مراودات کتبی و شفاهی در زمینه حرفه ‏ای هستند، تعلق می‏ گیرد. برای اخذ مدرک DFP در رشته گردشگری (DFP THR)، متقاضیان می ‏توانند در امتحان گردشگری، هتل‏ داری و رستوران‏ داری که در سطوح  B2, B1 ,A2  در کانون زبان ایران برگزار می ‏شود، شرکت کنند. 
در اکثر موارد مخاطبان این آزمون‏ ها شامل دانشجویان یا زبان ‏آموزان زبان فرانسه ‏ای می‏ شود که در نظر دارند در پایان تحصیلات خود در این رشته فعالیت حرفه‏ ای داشته باشند و یا شاغلین این رشته که مایل به ارتقاء موقعیت شغلی و بهبود رزومه کاری خود هستند.

 

دوره های آموزشی

دوره‏ های فرانسه با اهداف گردشگری، هتل‏ داری و رستوران ‏داری ، جهت تدریس سطوح مختلف این رشته در کانون زبان، طراحی شده ‏است. مدرسان این کلاس ‏ها توسط متخصصان اطاق بازرگانی پاریس آموزش دیده ‏اند. 

 

تاریخ امتحانات

 

نتایج آخرین دوره‌ی امتحانی