عکس هدر

در گفتگویی با سرپرست کانون زبان ایران مطرح شد:
راه‌اندازی دورۀ آموزش زبان عربی برای نوجوانان برای اولین بار در ایران

در گفتگویی با سرپرست کانون زبان ایران مطرح شد:</br>راه‌اندازی دورۀ آموزش زبان عربی برای نوجوانان برای اولین بار در ایران
برای اولین بار در ایران دورۀ آموزش زبان عربی برای نوجوانان سنین 11 الی 14 سال بر اساس روشی کاملاً علمی، جذاب و به‌روز در کانون زبان ایران راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دکتر امیرحسین آزادی وفا، سرپرست کانون زبان ایران در خصوص راه اندازی این دوره بیان کرد: دورۀ آموزش زبان عربی برای نوجوانان با بهره‌گیری از تجربۀ کارشناسان بومی در آموزش مهارت‌های چهارگانۀ مکالمه به همراه کتاب‌هایی جذاب از نظر گرافیک و کیفیت و همچنین شعر، سرود، بازی و کارتون‌های کمک آموزشی ارائه می‌شود تا فضایی شاد و مفرح را برای یادگیری مکالمۀ نوین زبان عربی برای نوجوانان فراهم سازد.

وی افزود: زبان عربی یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد است و بیش از یک میلیارد نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند به همین منظور در این دوره تلاش شده تا نگاه خانواده‌ها و فرزندانشان نسبت به این زبان متحول شود.

آزادی وفا ادامه داد: در این دوره سه مؤلفۀ آموزش مفید و کارآمد شامل کتاب خوب، به روز و متناسب با آخرین دیدگاه‌های روانشناسی در حوزۀ آموزش زبان عربی به نوجوانان، مدرس آموزش دیده، حرفه‌ای و بومی و روش تدریس جذاب، شاد و کاربردی مورد توجه قرار گرفته است.

سرپرست کانون زبان ایران، آموزش موضوعات کاربردی در ارتباط با زندگی روزمره و محیط اطراف، ایجاد علاقه در خانواده‌ها و فرزندانشان برای یادگیری زبان عربی، ساده‌سازی یادگیری زبان عربی، تقویت دروس عربی دانش آموزان در مدارس و آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور را از اهداف این دوره عنوان کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت‌نام و برگزاری این دوره با شمارۀ 88492242 بخش عربی کانون زبان ایران تماس حاصل نمایند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۱,۸۴۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید