عکس هدر

انتصاب معاون اداری و مالی کانون زبان ایران

انتصاب معاون اداری و مالی کانون زبان ایران
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران، مهدی مشفق به سمت معاون اداری و مالی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: "امید است از رهگذر دانش و تجربه نسبت به استقرار سیستم‌های شفاف و به روز در حوزه مالی و اداری مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات، ساختار فرایندها و ساز و کارهای مربوطه را بهبود بخشیده و برنامه ریزی، اجرا و نظارت هوشمندانه را سرلوحه اقدامات قرار دهید. چرا که مجموعه پرافتخار کانون زبان ایران بر بستر تجربه دیرین، نیازمند بازآفرینی مزیت‌های رقابتی خود و پویایی مجدد در همه حوزه‌های ساختاری و زیربنایی است و این مهم البته با اهتمام همه ابعاد و ارکان و اعضای کانون زبان ایران میسر خواهد شد."

مهدی مشفق، دارای مدرک دکتری در رشتۀ مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبایی است. در سوابق وی سمت‌هایی همچون، قائم مقام معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق (ع)، مدیر کل طرح و برنامه و مدیر برنامه‌ریزی اداری و مالی دانشگاه، مشاور اجرایی معاون توسعه و برنامه‌ریزی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و... به چشم می‌خورد. ایشان همچنین سابقۀ تدریس در دانشگاه را دارد و در کارنامۀ پژوهشی وی می‌توان به تالیف و ترجمه کتاب و مقالات متعدد اشاره کرد.

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۳,۰۶۴
بهرامی _مازندران
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
0
3
16

جناب آقای دکتر مشفق ضمن عرض سلام و تبریک فراوان، امیدواریم با توجه به صبغه و سابقه ارزنده حضرتعالی، شاهد تحولی شگرف در امورات اداری و مالی کانون زبان ایران باشیم. با آرزوی موفقیت های روز افزون


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید