کانون زبان ایران / آزمون ها و گواهینامه ها / آزمون های بین المللی زبان اسپانیولی

آزمون‏ های  DELE، دیپلم اسپانیایی بعنوان زبان خارجی، که معتبرترین آزمون بین المللی در زبان اسپانیایی است، در سطوح A1 تا C2 در کانون زبان ایران بعنوان تنها "مرکز رسمی و نمایندگی امتحانات DELE در ایران"، برگزار می‏گردد. زمان فراخوان و همچنین برگزاری امتحانات هر دوره در سایت کانون زبان ایران اعلام می‏ شود.

دوره آماده سازی دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی (DELE)

در کانون زبان ایران دوره‏های ویژه دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی تعریف شده که داوطلبان را بر اساس استاندارد‏های دیپلم زبان اسپانیایی انستیتو سروانتس با کتب و محصولات آموزشی مؤسسه سروانتس جهت شرکت در تمامی سطوح  آماده می ‏سازد.

دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی مدرک رسمی و بین المللی است که از سوی دولت اسپانیا اعطا می شود و به واسطه آن سطح توانایی‏های زبانی داوطلبان سنجیده می‏ شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امتحان DELE می‏توانید به WWW.Cervantes.es  مراجعه فرمایید.

* داوطلبان با محصولات آموزشی امتحانات DELE  انستیتو سروانتس آموزش خواهند دید.

* در پایان هر دوره یک امتحان آماده سازی نظیر امتحان DELE از داوطلبان انجام می‏ شود. 

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد