آزمون بین‌المللی IELTS ( سامانۀ جهانی ارزیابی زبان انگلیسی) جزو یکی از معتبر‌ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان است که امروزه معیار پذیرش برای بسیاری از دانشگاه‌ها و کشورهاست. 
 

دورۀ آیلتس کانون زبان ایران 

دورۀ آیلتس کانون زبان ایران با بهره گیری از تجارب بهترین متخصصین تدریس آیلتس در کشور و سیستم آموزشی موثر و به روز به زبان‌آموزان کمک می کند تا در کمترین زمان بیشتری بازدهی را کسب کرده و به نمرۀ هدف خود در آزمون آیتلس برسند. دوره آیتلس کانون زبان ایران با تعیین سطح دقیق و علمی زبان‌آموز را در مناسب‌ترین نقطه جهت شروع قرار داده و از ابتدا تا انتها با مشاورۀ آموزشی از فراگیران خود حمایت خواهد کرد. 
 

آزمون ماک آیلتس

کسب آمادگی برای آزمون اصلی آیلتس توسط شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی شدۀ آیلتس (Mock Exams) تأثیر بسزایی در کسب نتیجۀ مورد نظر در آزمون اصلی خواهد داشت. آزمون ماک آیتلس کانون زبان ایران با شبیه سازی تمامی مراحل آزمون اصلی علاوه بر کمک به کسب تجربه‌ای دقیق از حضور در آزمون آیلتس به داوطلبین کمک می کند تا سنجش دقیقی از نمرۀ نهایی آزمون خود به عمل آورند. 
پس از انجام آزمون، نتیجۀ آزمون به صورت تحلیلی در اختیار داوطلب قرار گرفته و گزارش نقاط قوت و ضعف به او کمک می کند تا تنها بر روی موارد مورد نیاز تمرکز کرده و در زمانی کوتاه نتیجۀ آزمون بعدی خود را بهبود بخشد.

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...