راه‌اندازی بخش مقدماتی مکالمۀ ویژه با عنوان (2و1) Pre-Act

راه‌اندازی بخش مقدماتی مکالمۀ ویژه با عنوان (2و1) Pre-Act
دو سطح (2و1) Pre-Act به منظور تکمیل دورۀ آموزشی مکالمۀ ویژه طراحی شده‌اند تا زبان‌آموزانی که آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند نیز بتوانند در این دوره شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، از آنجایی که لازمۀ ورود به اولین سطح مکالمۀ ویژه CC 1) سطح اول (Act داشتن آشنایی با زبان انگلیسی در حد Elementary می‌باشد، پیش از این بسیاری از داوطلبان علاقه‌مند به یادگیری مکالمه از شرکت در دوره محروم می‌شدند. لذا به همین منظور دفتر معاونت پژوهش بر آن شد تا به غنی‌سازی این دوره بپردازد.  

بنابراین گزارش، مخاطبان دوره، زبان‌آموزانی هستند که هیچگونه آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند و یا از زمان تحصیل آنها مدت زمان زیادی گذشته است. Pre-Act 1 با آموزش الفبا و اعداد آغاز می شود و زبان‌آموزان با فراگیری مکالمات بسیار کوتاهِ روزمره که کاربردی هستند با کارکردهای مختلف زبانی و اصطلاحات مربوط آشنایی پیدا می‌کنند.

از جمله ویژگی‌های شاخص این دو سطح، تشویق زبان‌آموز به تولید مکالمات مشابه در موقعیت‌های مختلف و نیز شخصی‌سازی مطالب آموزش داده شده می‌باشد. همچنین سعی شده از آموزش واژگان یا نکات دستوری به صورت محض و جداگانه اجتناب شود و از این رو زبان‌آموزان آنها را در قالب متون شنیداری یا خواندنی (ارتباط محور) فرا می‌گیرند. علاوه بر آن در موارد مقتضی تاکید خاصی هم روی آموزش تلفظ و املاء وجود دارد.

گفتنی است، این سطوح در واقع بخش مقدماتی مکالمۀ ویژه می‌باشند و از این رو در این سطوح، لغات، ساختارها و مکالمات پایه‌ای تدریس می شود و در ادامه زبان‌آموزان می‌توانند ده ترم کلاس‌های CC 1  تا CC 10 )سطوح کتاب های (Act  را با موفقیت دنبال کنند.

شایان ذکر است، منابع آموزشی این دوره شامل کتاب زبان‌آموز، کتاب کار، لوح فشرده مطالب شنیداری و کتاب معلم شامل روش تدریس، سیلابس و راهنمای انجام تمرینات است.

لازم به ذکر است، (2و1) Pre-Act در مراکز آموزشی شهید بهشتی (تهران)، هرمزگان، شیراز و سمنان برگزار خواهد شد.     
۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۲,۷۶۶
مژگان جهانفر
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
4
2
1

آیا کرج برگزار نمی شود

سروین
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
0
2
3

با سلام لطفا برای استان ما هم این کلاسها رو بزارین آذربایجان غربی

مژ گان
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
1
1
1

کلاس مکالمه زبان انگلیسی آن لاین برگزار نمی کنید ؟


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...