برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز کرمانشاه

برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مرکز کرمانشاه
محمد حسن پاک‌گهر، مدیر کانون زبان استان کرمانشاه از برگزاری کلاس های بحث آزاد از ترم آینده در مرکز آموزشی کارمندان-خواهران کرمانشاه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آشنایی با واژگان و اصطلاحات حوزههای مختلف، بهبود مهارت برقراری ارتباط و آشنایی با اصول و تکنیکهای بحث و گفتگو از مهمترین اهداف این دوره است.

همچنین حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره بحث آزاد 1 سطح Intermediate و برای  دوره بحث آزاد 2 سطح  Intermediate High است. زبان ­آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی ­باشند، باید در آزمون تعیین سطح شفاهی شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند.

این دوره در دو ترم21 جلسه‌ای (دو روز در هفته) برگزار می‌شود و تعداد زبان­‌آموزان کلاس‌های این دوره حداقل 8 و حداکثر 14 نفر است.

گفتنی است، در این دوره کتاب‌هایILI Free Discussion  به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. این کتاب‌ها در برگیرنده مطالب و فعالیت‌های دو نفره و گروهی متنوعی هستند که در هر درس به یک موضوع خاص می‌پردازد. هر درس از کتاب از سه بخش اصلی تشکیل شده است که مرحله به مرحله زبان‌آموزان را در راستای بحث و گفتگوی کلاسی هدایت می‌کند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی کارمندان-خواهران کرمانشاه در خیابان کارمندان، ایستگاه دوم، جنب سینما فرهنگ واقع شده است؛ در این مرکز زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه و آلمانی به علاقه‌مندان (خواهران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مرکز می‌توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 20 و پنج‌شنبه‌ها از ساعت 8 تا 12با شماره تلفن ۳۴۲۳۱۳۰۷ (۰۸۳) تماس حاصل نمایند.

 

 

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱,۱۲۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...