برگزاری دورۀ آمادگی آزمون IELTS در هرمزگان

برگزاری دورۀ آمادگی آزمون  IELTS  در هرمزگان
دکتر محمد شاهین تقدمی، سرپرست آموزش‌های ویژه کانون زبان ایران از برگزاری دورۀ آمادگی آزمون IELTS در مرکز آموزشی خلیج فارس خواهران در استان هرمزگان خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی IELTS است. در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داد می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking) مورد آزمایش قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

گفتنی است، علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این مرکز می‌توانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14 تا 20:30 به آدرس بلوار امام خمینی، خیابان سمدو، نبش کوچه والفجر2 مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۶۷۹۱۱۵,۳۳۶۸۹۹۲۸ (۰۷۶) تماس حاصل نمایند.

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۵۴۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...