دورۀ آمادگی آزمون 2 IELTS در مرکز سروش (اصفهان)

دورۀ آمادگی آزمون 2 IELTS در مرکز سروش (اصفهان)
دورۀ آمادگی آزمون 2 IELTS برای افرادی که سطح اول این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و یا در آزمون تعیین سطح این دوره شرکت کرده‌اند، در مرکز آموزشی سروش (اصفهان) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین‌المللی IELTS است. در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داد می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون  IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)  مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مرکز می‌توانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 تا 19:30 به آدرس خیابان سروش، خیابان عسکریه، پشت بیمارستان عسکریه، کوچه بهار (آزمایشگاه) مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۲۸۵۸۹۹ (۰۳۱) تماس حاصل نمایند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۱,۵۲۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...