راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی صادقیه

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی صادقیه
دورۀ آمادگی IELTS برای ترم زمستان در مرکز آموزشی صادقیه (تهران) راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی IELTS است.در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داد می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مرکز می‌توانند به آدرس خیابان آیت الله کاشانی، نبش وفا آذر، پلاک 34 مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۴۴۰۶۳۵۴۵,۴۴۰۶۳۵۰۹ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، در این مرکز زبان انگلیسی به علاقه‌مندان (برادران) گروه‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. 

۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۴,۰۰۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...