مدیر کانون زبان استان گلستان:

اطلاع‌رسانی و تبلیغات هدفمند برای توسعۀ بخش‌های غیرانگلیسی در دستور کار استان قرار دارد

اطلاع‌رسانی و تبلیغات هدفمند برای توسعۀ بخش‌های غیرانگلیسی در دستور کار استان قرار دارد
امیرحسین غریب، مدیر کانون زبان استان گلستان در دیدار با مسئولان مراکز آموزشی بر توسعۀ بخش‌های غیرانگلیسی در این استان تاکید کرد و گفت: در حال حاضر زبان‌های غیرانگلیسی آلمانی و فرانسه در مراکز گرگان و بهار گنبدکاووس در حال برگزاری است اما ضروری است تا برای توسعۀ این بخش‌ها اطلاع رسانی و تبلیغات هدفمند صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در ادامه بیان کرد: رفتار شایسته، پاسخگویی و گشاده‌رویی در برخورد با ارباب رجوع از جمله ویژگی‌هایی در کارکنان است که باید مورد توجه بیشتر مسئولان مراکز قرارگیرد.

غریب همچنین در راستای تقویت دانش زبانی زبان‌آموزان از مسئولان مراکز خواست نسبت به برگزاری جمعه فیلم در استان‌ اهتمام ورزیده و زبان‌آموزان را برای شرکت در این رویداد تشویق کنند.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان گلستان دارای 15 مرکز آموزشی است که در آن‌ها زبان‌های انگلیسی، آلمانی و فرانسه به زبان‌آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۳۴۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...