مدیر کانون زبان استان هرمزگان بر اهمیت نقش مدرسان تعیین سطح تاکید کرد

مدیر کانون زبان استان هرمزگان بر اهمیت نقش مدرسان تعیین سطح تاکید کرد
پروین پشت‌کوهی، مدیر کانون زبان استان هرمزگان در دیدار با مدرسان تعیین سطح بر اهمیت نقش آن‌ها تاکید کرد و گفت: اولین نقطۀ برخورد ما با مخاطبان مواجهۀ مدرسان تعیین سطح با این عزیزان است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی با اشاره به تاثیر عملکرد مدرسان تعیین سطح بر حفظ و نگهداشت زبان‌آموز، ایجاد فضای دلنشین، ارتباط صمیمانه، اختصاص زمان کافی به داوطلب و اهمیت دقت در فرآیند تعیین سطح را مهم دانست.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان هرمزگان دارای 5 مرکز آموزشی است که 3 مرکز آن در شهر بندرعباس و همچنین 1 مرکز در شهر رودان و 1 مرکز در جزیره قشم است. در این مراکز زبان‌های انگلیسی، عربی و آلمانی به علاقه‌مندان گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. همچنین دوره‌های مکالمۀ ویژه و آیلتس نیز در برخی از این مراکز فعال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی این استان می‌توانید با مدیریت کانون زبان استان هرمزگان با شمارۀ ۳۳۶۷۹۱۱۵ (۰۷۶) تماس حاصل نمایید.

هرمزگان

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۱۶۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...