جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مشهد برگزار شد

جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مشهد برگزار شد
جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان سطوح Advanced 3 و Reach 4 مراکز آموزشی شماره 1 و 2 مشهد با حضور مهری علیزاده، سیمین ملک زاده، غزاله اسلامی، نوشین سیستانی‌پور و مهین‌دخت هاشمیان مدرسان این سطوح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اجرای سرود و خاطره‌گویی به زبان انگلیسی، قدردانی از مدرسان و ... از بخش های این مراسم بود.

گفتنی است، مرکز شمارۀ 1 مشهد در خیابان دانشگاه، دانشگاه 25(گلستان غربی)، پلاک 351 واقع شده و در آن زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، روسی و اسپانیایی به خواهران و برادران گروه سنی جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. در این مرکز دوره های آمادگی تافل، مکالمه ویژه، بحث آزاد انگلیسی، انگلیسی در سفر، انگلیسی در مذاکرات بازرگانی، مکالمه موضوعی آلمانی، گویش عراقی، مکالمه آزاد موضوعی عربی و آمادگی آزمون دلف برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌هایی که در این مرکز آموزش داده می‌شود می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 20 با شماره تلفن‌های ۳۸۴۵۷۷۵۰,۱ (۰۵۱) تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است، مرکز شمارۀ 2 مشهد در خیابان بلوار سازمان آب (شهید صادقی)، بین هجرت 4 و 6، پلاک 48 قرار گرفته و در آن زبان‌های انگلیسی و روسی به خواهران گروه های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ این مرکز می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 20 با شماره تلفن ۳۷۶۷۴۳۲۱ (۰۵۱) تماس حاصل نمایید.

همچنین اطلاعیه‌های مربوط به این مرکز را نیز می‌توانید در وبلاگ http://blogs.ili.ir/mashad2/ مشاهده نمایید.

جشن فارغ التحصیلی مشهد 2

جشن فارغ التحصیلی مشهد 3

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۵,۱۵۰
آریتا صبوری یزدی
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
5

خیلی خیلی ممنون از مرکز صادقی مشهد و مدرسین عالی امیدوارم در مرکز گلستان هم به همین منوال باشد ممنون بخاطر جشن خاطره انگیز .جاداره از اولین معلمم خانم صالحیان در کودک و نوجوان تشکر ویژه داشته باشم و همیشه به یاد خوبیهاشون هستم

پ.آ
۱۳۹۸/۱۰/۰۵
0

پس چرا کسی برای ما نگرفت .... 😔 تهران - پیروزی خواهر

فاطمه سادات رضوی پور
۱۴۰۱/۰۷/۰۶
5

سلام، مهین دخت هاشمیان بهترین معلم بود انشالله ک هر جا هستن سلامت و شاد باشن❤❤��������


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...