راه‌اندازی دورۀ Pre Act در مراکز آموزشی استان اصفهان

راه‌اندازی دورۀ Pre Act در مراکز آموزشی استان اصفهان
از ترم زمستان دورۀ Pre Act در مراکز آموزشی خانه اصفهان (برادران)، نیکبخت (برادران)، سروش (برادران) و بلوار کشاورز (خواهران) برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دو سطح (2و1) Pre-Act به منظور تکمیل دورۀ آموزشی مکالمۀ ویژه طراحی شده‌اند تا زبان‌آموزانی که آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند نیز بتوانند در این دوره شرکت کنند.

همچنین مخاطبان دوره، زبان‌آموزانی هستند که هیچگونه آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند و یا از زمان تحصیل آنها مدت زمان زیادی گذشته است. Pre-Act 1 با آموزش الفبا و اعداد آغاز می‌شود و زبان‌آموزان با فراگیری مکالمات بسیار کوتاهِ روزمره که کاربردی هستند با کارکردهای مختلف زبانی و اصطلاحات مربوط آشنایی پیدا می‌کنند.

از جمله ویژگی‌های شاخص این دو سطح، تشویق زبان‌آموز به تولید مکالمات مشابه در موقعیت‌های مختلف و نیز شخصی‌سازی مطالب آموزش داده شده می‌باشد. همچنین سعی شده از آموزش واژگان یا نکات دستوری به صورت محض و جداگانه اجتناب شود و از این رو زبان‌آموزان آنها را در قالب متون شنیداری یا خواندنی (ارتباط محور) فرا می‌گیرند.

گفتنی است، مرکز آموزشی خانه اصفهان در فلکه ماه فرخی، خیابان گلستانه، خیابان بنفشه جنوبی، دبستان گل ها واقع شده و برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز می توانید با شماره تلفن ۳۴۲۲۲۵۱۹ (۰۳۱) تماس حاصل نمایید.

همچنین مرکز آموزشی نیکبخت در خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، نرسیده به دادگستری، پلاک 33 قرار دارد و شماره تلفن های ۳۶۶۱۲۵۸۲,۳۶۶۱۵۲۴۵ (۰۳۱) مربوط به این مرکز است.

مرکز آموزشی سروش در خیابان سروش، خیابان عسکریه، پشت بیمارستان عسکریه، کوچه بهار (آزمایشگاه) واقع شده و شماره تلفن این مرکز ۳۲۲۸۵۸۹۹ (۰۳۱) می‌باشد.

مرکز آموزشی بلوار کشاورز نیز بلوار کشاورز، نرسیده به سه راه سیمین، کوچه 93 (کوچه بوستان)، محل سابق اداره ثبت اسناد قرار دارد و شماره تلفن ۳۷۷۵۲۵۹۱ (۰۳۱) مربوط به این مرکز است.

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱,۰۵۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...