برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مراکز 22 بهمن و کارمندان (کرمانشاه)

برگزاری کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مراکز 22 بهمن و کارمندان (کرمانشاه)
کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion) در مراکز 22 بهمن (خواهران) و کارمندان (برادران) کرمانشاه برای ترم زمستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آشنایی با واژگان و اصطلاحات حوزه های مختلف، بهبود مهارت برقراری ارتباط و آشنایی با اصول و تکنیکهای بحث و گفتگو از مهمترین اهداف این دوره است.

همچنین حداقل سطح زبانی برای ورود به دوره بحث آزاد 1 سطح Intermediate و برای  دوره بحث آزاد 2 سطح  Intermediate High است. زبان ­آموزانی که شرایط فوق را دارا نمی ­باشند، باید در آزمون تعیین سطح شفاهی شرکت کنند و در صورت احراز شرایط وارد دوره شوند.

این دوره در دو ترم21 جلسه‌ای (دو روز در هفته) برگزار می‌شود و تعداد زبان­‌آموزان کلاس‌های این دوره حداقل 8 و حداکثر 14 نفر است.

گفتنی است، در این دوره کتاب‌هایILI Free Discussion  به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. این کتاب‌ها در برگیرنده مطالب و فعالیت‌های دو نفره و گروهی متنوعی هستند که در هر درس به یک موضوع خاص می‌پردازد. هر درس از کتاب از سه بخش اصلی تشکیل شده است که مرحله به مرحله زبان‌آموزان را در راستای بحث و گفتگوی کلاسی هدایت می‌کند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی کارمندان-برادران کرمانشاه در خیابان خیابان کارمندان، ایستگاه دوم، جنب سینما فرهنگ واقع شده و در آن زبان‌های انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسه به علاقه مندان (برادران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می شود. برای تماس با این مرکز می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 12 تا 20 و پنج شنبه ساعت 8 تا 12 با شماره تلفن ۳۴۲۹۰۳۷۹ (۰۸۳) تماس حاصل نمایید.

همچنین مرکز آموزشی 22 بهمن-خواهران در خیابان 22 بهمن، گذرنامه، خیابان فجر، بوستان چکاوک، دبستان شهید محمودنیا قرار دارد و در آن زبان‌های انگلیسی، عربی و فرانسه به علاقه‌مندان (خواهران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. برای تماس با این مرکز می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 12 تا 20 و پنج شنبه ساعت 8 تا 12 با شماره تلفن ۳۸۳۹۶۰۲۸ (۰۸۳) تماس حاصل نمایید.

 

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۱,۳۸۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...