«مکالمۀ ویژه» دوره‌ای جدید در استان سمنان

«مکالمۀ ویژه» دوره‌ای جدید در استان سمنان
فاطمه ربانی، مدیر کانون زبان استان سمنان از راه‌اندازی دورۀ مکالمۀ ویژه در این استان برای اولین بار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، شیوۀ آموزش در این دوره به نحوی برنامه‌ریزی شده است که با تکیه بیشتر بر تقویت مهارت گفتاری، فرصت کافی را برای مشارکت فعال زبان‌آموزان جهت انجام فعالیت‌های متنوع انفرادی و گروهی در کلاس فراهم می‌آورد و ضمن توجه به سایر مهارت‌های زبانی با پرداختن به موضوعات جذاب و به روز زبان‌آموزان را به مباحثه  و گفتگو پیرامون ابعاد مختلف تشویق و ترغیب می‌نماید.

گفتنی است، مرکز آموزشی سمنان در میدان مطهری، بلوار مدرس (شهرک تعاون)، انتهای تعاون، خیابان خیرین مدرسه ساز و طبقۀ فوقانی سروش واقع شده است، در این مرکز زبان های انگلیسی و عربی به علاقه‌مندان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

برای تماس با این مرکز می‌توانید در روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 تا 20 و پنج شنبه ها از ساعت 8 تا 15با شماره تلفن‌های ۳۳۴۴۶۴۷۳,۳۳۴۵۱۰۴۸,۳۳۴۵۱۰۴۹ (۰۲۳) تماس حاصل نمایید.

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۱,۰۱۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...