عکس هدر

دوره‌های جدید در استان قم راه اندازی خواهد شد

دوره‌های جدید در استان قم راه اندازی خواهد شد
سید مهدی نورموسوی، مدیر کانون زبان استان قم از راه‌اندازی دوره‌های اسپانیایی و فرانسه در این استان از ترم بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، نورموسوی عنوان کرد: در حال حاضر کانون زبان در استان قم دارای 3 مرکز آموزشی کودک و نوجوان، جوان و بزرگسال و باجک و 1 مرکز در شهر کاشان است که در آن‌ها زبان‌های انگلیسی و عربی به زبان‌آموزان علاقه‌مند آموزش داده می‌شود، خوشبختانه با تلاش‌هایی که صورت گرفته است توانسته‌ایم مجوزهای لازم برای برگزاری دوره‌های اسپانیایی و فرانسه در مرکز جوان و بزرگسال را به دست آوریم و به امید خدا پس از جذب مدرس این دوره‌ها را در استان راه‌اندازی خواهیم کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به این که مرکز آموزشی کاشان زیر مجموعۀ مراکز استان قم قرار گرفته است در تلاش هستیم تا از ترم بهار دوره‌های عربی و فرانسه را نیز در این مرکز برگزار نماییم.

وی افزود: مرکز جوان و بزرگسال قم در بلوار45 متری صدوق، کوچه 35، پلاک 6 واقع شده است و علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این مرکز می‌توانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 تا 21 با شماره تلفن‌های ۳۲۹۱۶۳۶۸,۳۲۹۰۰۵۶۴ (۰۲۵) تماس حاصل نمایند.

نورموسوی گفت: مرکز آموزشی کاشان نیز در میدان امام حسین، ابتدای خیابان امیرکبیر، نبش کوچه مخمل 6 (سرکاری) واقع شده و برای ثبت نام در این مرکز می‌توانید با شماره تلفن ۵۵۳۱۰۰۱۱ (۰۳۱) تماس حاصل نمایید.

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۴۹۸
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید