برگزاری دوره‌های Pre Act به هشتگرد رسید

برگزاری دوره‌های Pre Act به هشتگرد رسید
محسن فیض‌الهی، مدیر کانون زبان استان البرز از برگزاری دوره های Pre Act در مرکز آموزشی هشتگرد در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی گفت: مرکز آموزشی هشتگرد در بلوار امام خامنه ای، خیابان شهید دستغیب (خیابان دانشگاه آزاد)، نبش خیابان صدوقی، پشت اداره گاز قرار گرفته است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره ها می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 18:00 و پنج شنبه ها از ساعت 8:30 تا 15 با شماره تلفن ۴۴۲۱۱۸۵۵ (۰۲۶) تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، دورۀ Pre Act در دو سطح (2و1) به منظور تکمیل دورۀ آموزشی مکالمۀ ویژه طراحی شده‌اند تا زبان‌آموزانی که آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند نیز بتوانند در این دوره شرکت کنند.
همچنین مخاطبان دوره، زبان‌آموزانی هستند که هیچگونه آشنایی قبلی با زبان انگلیسی ندارند و یا از زمان تحصیل آنها مدت زمان زیادی گذشته است. Pre-Act 1 با آموزش الفبا و اعداد آغاز می‌شود و زبان‌آموزان با فراگیری مکالمات بسیار کوتاهِ روزمره که کاربردی هستند با کارکردهای مختلف زبانی و اصطلاحات مربوط آشنایی پیدا می‌کنند.
از جمله ویژگی‌های شاخص این دو سطح، تشویق زبان‌آموز به تولید مکالمات مشابه در موقعیت‌های مختلف و نیز شخصی‌سازی مطالب آموزش داده شده می‌باشد. همچنین سعی شده از آموزش واژگان یا نکات دستوری به صورت محض و جداگانه اجتناب شود و از این رو زبان‌آموزان آنها را در قالب متون شنیداری یا خواندنی (ارتباط محور) فرا می‌گیرند.

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۸۵۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...