راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی ایلام

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی ایلام
دورۀ آمادگی IELTS برای ترم زمستان در مرکز آموزشی ایلام راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی IELTS است. در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی ایلام در بلوار اصناف، نرسیده به بلوار آزادی، نبش نصر 3 واقع شده است و در آن زبان انگلیسی به خواهران و برادران گروه های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز می‌توانید با شماره تلفن های ۳۳۳۴۲۸۳۴,۳۳۳۴۲۸۳۵ (۰۸۴) تماس حاصل نمایید.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱,۹۴۰
سمانه
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
0
3
3

ممنون از اطلاع رسانی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...