آغاز برگزاری آزمون تافل در کانون زبان ایران

آغاز برگزاری آزمون تافل در کانون زبان ایران
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران از برگزاری آزمون‌ اینترنتی تافل (آی بی تی) برای اولین بار از 12 بهمن‌ماه سال‌جاری در مرکز آزمون‌های بین‌المللی شعبۀ شهرک غرب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، اسلامی عنوان کرد: کانون زبان ایران پس از فراهم آوردن تجهیزات به‌روز و آموزش نیروی انسانی متخصص با گذراندن آزمون‌ها و اخذ استانداردهای لازم توانست با امضای تفاهم‌ نامه‌ همکاری با موسسه ETS برای اولین بار به برگزاری آزمون بین‌المللی تافل اینترنتی اقدام نماید.
وی در خصوص این آزمون بیان کرد: تافل iBT یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است که افراد زیادی از سراسر دنیا هر ساله در آن شرکت می‌کنند و حدود ده هزار دانشگاه و موسسۀ آموزش عالی مختلف در دنیا مدرک تافل را معتبر می‌دانند.
اسلامی پیرامون اهمیت آزمون تافل گفت: داشتن نمره‌ای خوب در آزمون تافل می‌تواند رزومۀ افراد را تقویت نماید و شانس افراد را برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب و یا کرسی‌های دانشگاهی افزایش دهد و موفقیت در این آزمون اعتبار علمی و اجرایی برای افراد به همراه دارد تا جایی که در افواه عمومی داشتن مدرک تافل برابر با داشتن سطح ممتاز در دانش زبان انگلیسی است. 
وی اظهار داشت: کانون زبان ایران با توسعه و گسترش آزمون‌های بین‌الملل و با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات سعی در ارائۀ بهترین خدمات در زمینۀ آموزش و ارزیابی زبان‌های خارجی به مخاطبان خود را دارد.
معاون آموزشی کانون زبان در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.ets.org/toefl کانون زبان ایران را به عنوان مرکز آزمون خود انتخاب نمایند و در فضای بی نظیر و فوق استاندارد مرکز آزمون شعبه شهرک غرب کانون زبان ایران، آزمون خود را به انجام برسانند.

  تافل 1

تافل 2

تافل 3

تافل 4

تافل5

 

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۷,۵۳۹
محمد رضایی زاده. مدرس کانون زبان ایران
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
0
0
1

سلام و خدا قوت مدتها منتظر چنین خبر خوبی بودم. کانون و کانونی ها شایسته چنین اقداماتی هستند. ممنون

Ali
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
5
3
1

عالی

Mary
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
0
1
1

?How about IELTS

5
۱۳۹۸/۱۱/۰۳
0
0
1

با اهداء سلام وبهترین دعاها واقعا کار خوب و بی نظیری انجام شد.دستتون درد نکنه .سپاسگزاریم ./.دست مریزاد قادرپناه -کرمانشاه

رضا رمضانی
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
0
0
8

قیافش که خوبه ولی چرا انقدر فشرده؟؟؟؟؟؟

ساعتی
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
5
1
1

سلام، کاش فکری هم به حال و استاندارد سازی امتحانات بین المللی زبان فرانسه در تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد بکنید. با تشکر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...