عکس هدر

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز کارمندان کرمانشاه

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز کارمندان کرمانشاه
محمد حسن پاک‌گهر، مدیر کانون زبان استان کرمانشاه از راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز کارمندان (برادران) کرمانشاه از ترم بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران،  هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین‌المللی  IELTS است. در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح  Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

شایان ذکر است، مرکز آموزشی کارمندان (برادران) کرمانشاه در خیابان کارمندان، ایستگاه دوم، جنب سینما فرهنگ واقع شده است و در آن زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه و آلمانی به علاقه‌مندان (برادران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 20 و پنج‌شنبه‌ها از ساعت 8 تا 12 با شماره تلفن ۳۴۲۹۰۳۷۹ (۰۸۳) تماس حاصل نمایید.
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۶۲۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید