انتصاب مسئول مرکز آموزشی نوجوانان خواهر - فارس

انتصاب مسئول مرکز آموزشی نوجوانان خواهر - فارس
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی صیقل دهقانی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی نوجوانان خواهر – فارس منصوب کرد.

 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: «امید است با استعانت از خداوند متعال و همراهی کارکنان و مدرسان گرامی، در انجام وظایف محوله و پیشبرد امور آن مرکز موفق و منصور باشید.»

گفتنی است، دهقانی دارای مدرک کارشناسی در رشتۀ جغرافیا است و از سال 1381 همکاری خود را با کانون زبان ایران آغاز کرده است.

۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۳,۸۳۴
سروش اسدسنگابی(دفتر مرکزی کانون زبان فارس)
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
51
43

سرکار خانم دهقانی با عرض درود و احترام، بدین گونه انتخاب شایسته جنابعالی را در سمت جدید تبریک عرض می نمایم. امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

.....
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
51
31

سرکار خانم دهقانی انتصاب به جا و شایسته شما را که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های‌ بر جسته شما در صحنه‌های‌ خدمت صادقانه است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

علی اصغر برزگر
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
45
27

سرکار خانم دهقانی انتصاب شایسته شما را به سمت مسئول مرکز آموزشی نوجوانان خواهر شیراز تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزیتان شاهد پیشرفت مجموعه کانون زبان ایران باشیم.

زهره ریاضی راد
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
45
24

با درود و احترام انتصاب شایسته ی شمار را تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه تجارب ارزنده ی شما در این مقام، شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون هرچه بیشتر مجموعه کانون زبان ایران باشیم.

فائزه پروازدوانی
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
44
24

با عرض سلام و احترام،سرکار خانم دهقانی عزیز ، انتصاب شایسته شما را به عنوان مسئول مرکز آموزشی نوجوانان خواهر صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون را برای شما خواستارم.

مریم زاهدانی
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
33
23

سرکار خانم دهقانی، با سلام و عرض ادب ،انتصاب شایسته جنابعالی که بیانگر لیاقت و شایستگی برجسته شما در صحنه خدمت صادقانه می باشد تبریک عرض نموده ، از ایزد منان سربلندی و موفقیت شما را خواهانم

سیامک جمشیدی
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
35
23

با سلام و عرض ادب سرکار خانم دهقانی ،انتصاب شایسته جنابعالی را تبریک عرض کرده و از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون را خواستارم

جلال رحیمیان (سرپرست کانون زبان فارس)
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
40
26

سرکار خانم دهقانی با کمال مسرت و افتخار، انتصاب شما را که نماد بارزی از توانایی های ارزشمند و تلاش های خستگی ناپذیر سرکار عالی می باشد تبریک عرض می نمایم .امید است در سایه الطاف الهی در پیشبرد اهداف عالی کانون زبان ایران موفق و سربلند باشید.

علیرضا جهان بخش
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
36
23

سر کار خانم دهقانی انتصاب شایسته سر کار خانم به سمت جدید را تبریک عرض نموده و امیدوارم در سمت جدید موفق و موید باشید.

...............
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
39
21

همکار شایسته و بانوی ارجمند، سرکار خانم دهقانی. انشاالله در مسولیت جدید هم همچون همیشه موفق و سرافراز هستید و مایه ی افتخار کانون زبان فارس.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...