مدرس مرکز آموزشی خاقانی ساری دارفانی را وداع گفت

مدرس مرکز آموزشی خاقانی ساری دارفانی را وداع گفت
ابوالفضل اصغریان رستمی، مدرس نامدار و متخلق بخش انگلیسی مرکز آموزشی خاقانی ساری بر اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت.
رییس کانون زبان ایران در پی این ضایعه‌ تاسف‌بار پیام تسلیتی ارسال کرد و مدیر استان مازندران و سایر مسئولین استانی با حضور بر مزار و مراسم آن استاد بزرگوار، به خانواده ایشان ادای احترام و عرض تعزیت کردند.
گفتنی است، اصغریان متولد سال 1350 بود و از سال 1377 فعالیت خود را در کانون زبان آغاز کرده بود. 
ایشان علاوه بر تدریس در مرکز خاقانی ساری به عنوان استاد کوشا و نمونه با مراکز نکا بهشر و گلوگاه نیز همکاری داشت.
روابط عمومی کانون زبان ایران مصیبت وارده را به خانواده ایشان و سایر همکاران تسلیت گفته و از درگاه احدیت طلب مغفرت برای آن مرحوم دارد.

مدرس 2

مدرس 3

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۱,۴۰۹
باقرزاده(تهرانپارس برادران)
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
0
0
13

«معلمی شغل نیست، عشق است!» ما با شناختن استاد عزیزمان مفهوم این جمله را دریافتیم و افسوس که دیگر از داشتن چنین گوهری بی بهره ایم.

صادقیان
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
0
1
6

ایشان معلمی کوشا ، اخلاق مدار،متعهد و دغدغه مند بودند، در طول سالهایی که با ایشان کار کردم شاهد بودم تمامی زبان آموزان و خانواده هایشان ابراز رضایت می کردند و همواره درخواست شرکت در کلاس های ایشان را داشتند. نماز اول وقتش هیچگاه و تحت هیچ شرایطی ترک نمیشد، بواقع موجب افتخار کانون زبان استان مازندران بودند.. همواره سعی در پیشرفت مجموعه و جذب زبان آموز داشتند. تلاش بی وقفه ایشان یکی از مهمترین دلایل شکل گیری و رونق مراکز بهشهر،نکا و گلوگاه بوده است. روحش شاد و یادش همیشه گرامیباد.

م.پ
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
0
0
5

انالله و انا الیه راجعون با عرض تسلیت، انشاالله خداوند متعال روح پاکشان را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به خانواده و همکاران ایشان صبر جزیل عنایت فرماید.

f.nazari
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
0
0
7

خداوند رحمتشون کنه و به خانواده گرامیشان صبر عطا کند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...