گواهی «قدمت و ثبت در خاطرات جمعی» به کانون زبان ایران اهدا شد

گواهی «قدمت و ثبت در خاطرات جمعی» به کانون زبان ایران اهدا شد
در حاشیۀ نشست فصلی مدیران استانی و ستادی کانون زبان ایران گواهی «قدمت و ثبت در خاطرات جمعی» از سوی کمیسیون ملی یونسکو به این مجموعۀ آموزشی اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم دکتر امیر روشن‌بخش، معاون ارتباطات و امور مشارکت‌ها و سرپرست گروه ارتباطات کمیسیون ملی یونسکو در ایران ضمن ارائۀ توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های یونسکو عنوان کرد: این نشان به سازمان‌هایی اهدا می‌شود که محبوبیت اجرایی دارند و در بین مردم برند خوش‌نامی هستند و کانون زبان ایران که در سال ۱۳۰۴ تاسیس شده است جزو خوشنام ترین و موفق ترین نامها و نشانهای ایران است.

 

نشان قدمت 2

در ادامه این مراسم گواهی قدمت و ثبت در میراث معنوی به کانون زبان ایران تقدیم شد.
گفتنی است، کمیسیون ملی یونسکو سازمان‌هایی که بیش از دو نسل دارای قدمت هستند را در فرآیندی تاریخی، رصد و در راستای هویت سنجی در قالب «گواهی قدمت»  آنان را در حافظۀ جمعی و معنوی جمهوری اسلامی ایران ثبت می‌نماید؛ این گواهینامه به عنوان سندی تاریخی، در سایت کمیسیون ثبت و ضبط خواهد شد و مرجعی رسمی در جهت اثبات قدمت، ارزش، خوشنامی و همچنین صحت سبقۀ آن سازمان خواهد بود.

نشان قدمت 3

 

۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰
تعداد بازدید : ۳,۱۳۵
زهرا نامداری
۱۳۹۸/۱۲/۰۱
5
1
0

تبریک میگم. به امید موفقیت های آتی

ماهرخ مخصوص
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
1
1

تبریک به کانون زبان ایران و با ارزوی موفقیت روزافزون

سروش کریمی
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
1
0

تبریک! باعث افتخار هست که از سابقه 94 ساله کانون توانستم 19 سال را به صورت زبان آموز و مدرس در این موسسه فعال باشم. امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت و افزایش کیفیت هرچه بیشتر کانون زبان ایران باشیم. مدرس کانون زبان ایران - یزد

مهدیه علیمردانی
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
0

تبریک به خانواده بزرگ کانون زبان ایران. به امید درخشش هر چه بیشتر ما بر فراز قله های موفقیت، دانش و اخلاق. کانون هرگز نمی میرد.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...