راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی مشکوه (تهران)

راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در مرکز آموزشی مشکوه (تهران)
مهدیه علیمردانی، سرپرست مرکز آموزشی مشکوه (تهران) از راه‌اندازی دورۀ آمادگی IELTS در این مرکز از ترم بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران،  هدف از تشکیل این دوره‌ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین‌المللی IELTS است، در این کلاس‌ها مهارت‌های لازم برای موفقیت در این امتحانات به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها شامل چهار سطح   Pre- IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 است که به دو حالت عادی و فشرده برگزار می‌شوند و کلیۀ مهارت‌های زبانی به طور همزمان و برنامه‌ریزی شده تدریس و تمرین می‌گردد.

همچنین از آنجا که در آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی (Listening ,Reading ,Writing ,Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، تاکید آموزشی دوره به فراگیری هر چهار مهارت می‌باشد. در این دوره‌ها زبان‌آموزان از طریق تمرین و تکرار و ارائۀ راهنمایی‌های لازم از سوی مدرس، مهارت‌های لازم را جهت کسب امتیاز مورد نظر خود در این آزمون فرا می‌گیرند.

گفتنی است، مرکز آموزشی مشکوه در میدان آزادی، جنب شهرک اکباتان، خیابان شهید عموئیان (بیمه 5 سابق)، پلاک 5 واقع شده و در آن زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه و آلمانی به علاقه‌مندان (خواهران) گروه‌های سنی نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز می‌توانید با شماره تلفنهای ۴۴۶۳۲۵۸۹,۴۴۶۳۲۵۹۰  تماس حاصل نمایید.


۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱,۳۱۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...