برگزاری کلاس‌های حضوری کانون زبان در استان‌های سفید

برگزاری کلاس‌های حضوری کانون زبان در استان‌های سفید
دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران در گفتگویی با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) عنوان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، برگزاری کلاس‌های آنلاین کانون ادامه دارد و در استان‌هایی که وضعیت سفید دارند کلاس‌ها به صورت محدود و حضوری تشکیل می‌شود.
 

 اسلامی در خصوص نحوه برگزاری کلاس های کانون زبان ایران اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا برگزاری کلاس های آنلاین این موسسه ادامه پیدا می کند.

وی افزود: همچنین کلاس های حضوری در استان هایی که وضعیت سفید دارند با رضایت زبان آموزان و والدین آنها و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت بسیار محدود و در حد رفع اشکال به صورت موازی با کلاس های مجازی برگزار می شود و فقط زبان آموزانی که داوطلب حضور در کلاس ها هستند، در کلاس ها شرکت می کنند.

امتحانات به صورت آنلاین برگزار می‌شود

معاون آموزشی کانون زبان ایران با بیان این که بیش از یک سال است که برگزاری آزمون آنلاین در کانون زبان مرسوم شده است، تصریح کرد: امتحانات طبق تقویم ترمی گذشته اجرایی می شود.
وی ادامه داد: آزمون آنلاین تمامی سطوح در بازه زمانی ۲۹ تیر تا ۱ مرداد انجام می شود و برخی سطوح خاص پایان مقاطع که باید در آن ها آزمون به صورت کتبی برگزار شود با رعایت پروتکل های بهداشتی در تاریخ ۲ مرداد برگزار خواهند شد.
اسلامی یادآور شد: کانون زبان ایران در ۳۱ استان و ۱۳۵ شهر با بیش از ۳۰۰ مرکز آموزشی و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر زبان آموز در هر سال، به آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی و همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک آموزشی در زمینه آموزش زبان‌های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان فعالیت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: به علاوه اینکه کانون زبان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی را نیز عهده‌دار است که از جمله می‌توان به آزمون تافل آی بی تی (انگلیسی)، دِله (اسپانیایی)، دِلف و دَلف (فرانسه)، آزمون‌های کمبریج (انگلیسی)، چِلی (ایتالیایی)، تورفل (روسی) و ... اشاره کرد.

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۲
تعداد بازدید : ۱۲,۹۳۲
Rr
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
0
35
14

والا انلاین هم عالیه دست کمی از حضوری نداره تازه رفت و امد در کار نیست

sa
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
2
6
23

میشه بگین کدوم استانا؟

M
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
0
6
2

تو نقشه استانهای سفید رو ببین تو اوون استانها


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...