مدیر جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران منصوب شد

مدیر جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران منصوب شد
دکتر مصطفی مومنی، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی سمیه عظیمی را به عنوان «مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل» کانون زبان ایران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مومنی در این حکم با تأکید بر دانش و تجربیات مرتبط و مؤثر او برای تصدی این سمت، آورده است: «امید آن‌که با تلاش و پویایی تیم همکاران و بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی، التفات خاص خود را به اعتلای نام و نشان کانون زبان، تکریم و ارتباط با مخاطبان، به روزآوری روش‌های تبلیغی و هویت‌سازی و جهت‌دهی به فعالیت‌های تبیینی و ترویجی هم‌راستا با سایر حوزه‌های صفی، ستادی و ... معطوف دارید.»

رئیس کانون زبان ایران همچنین با اهدای لوحی از زحمات و تلاش‌های شهریار رهنما، مدیر پیشین این بخش تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، عظیمی دانش‌آموختۀ رشتۀ علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی است و همکاری با روزنامه‌های تهران امروز، همشهری و همچنین خبرگزاری‌های جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) و ... را در سابقه کاری خود دارد.

۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱,۱۰۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد