راه اندازی شعبه آنلاین گیلان در دستور کار این استان قرار گرفت

راه اندازی شعبه آنلاین گیلان در دستور کار این استان قرار گرفت
در جلسه مسئولان مراکز آموزشی استان گیلان، تشکیل شعبۀ آنلاین در این استان مطرح شد و در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این جلسه که به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد خدیجه تقی پور، مدیر کانون زبان گیلان از راه‌اندازی شعبه آنلاین در این استان خبر داد و عنوان کرد: تجربۀ خوب برگزاری شعبه آنلاین کانون زبان باعث شد تا راه‌اندازی این بخش در استان‌ها نیز در دستور کار قرار بگیرد.

وی ضمن قدردانی از مسئولان مراکز به منظور تلاش‌هایی که برای برگزاری کلاس‌های آنلاین در ترم بهار داشتند به ارائه نکاتی در خصوص رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در کلاس‌های حضوری، نحوۀ توزیع کتاب، راهکارهای برون رفت از وضعیت بحرانی ناشی از شیوع بیماری کرونا و روش‌های جذب و نگهداشت زبان‌آموز برای ترم تابستان پرداخت.

کانون زبان ایران در استان گیلان دارای 17 مرکز آموزشی است که در آن‌ها زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی و آلمانی به زبان‌آموزان گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود؛ در برخی از مراکز این استان دورۀ انگلیسی در سفر و مکالمه ویژه نیز برگزار می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراکز این استان می‌توانید با دفتر مدیریت استان با شماره تلفن ۳۳۳۳۸۹۲۱ (۰۱۳) تماس حاصل نمایید.

 

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۸۸۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...