مسئولان جدید مراکز آموزشی استان اصفهان منصوب شدند

مسئولان جدید مراکز آموزشی استان اصفهان منصوب شدند
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران با صدور احکامی جداگانه مسئولان جدید برخی از مراکز آموزشی استان اصفهان را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی بر اساس این احکام آذر کیانی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی بلوار کشاورز، مهدی باطنی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی سروش و میترا واحدی را عنوان مسئول مرکز آموزشی بهارستان در استان اصفهان منصوب کرد.

در بخشی از این احکام آمده است: «امید است با استعانت از خداوند متعال و همراهی کارکنان و مدرسان گرامی، در انجام وظایف محوله و پیشبرد امور آن مرکز موفق و منصور باشید.»

کانون زبان ایران در استان اصفهان دارای 15 مرکز و در شهر اصفهان دارای 8 مرکز آموزشی است. در برخی از مراکز این استان، زبان‌های غیرانگلیسی شامل آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، عربی و روسی به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود و دوره‌های آمادگی تافل، مکالمۀ ویژه، راهنمای گردشگری، آموزش غیرحضوری و آمادگی آزمون دلف نیز برگزار می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراکز این استان می‌توانید با دفتر مدیریت استان با شماره تلفن‌های 36615245 و 36612582 تماس بگیرید.

 
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۱,۸۶۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...